Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most így az ötöslottó növekedé...

Most így az ötöslottó növekedése vissza fog esni a korona virus miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
Illetve bármely más (Eurojackpot, Skandináv, Hatos, stb...) játék fajtának is? Ugyebár olyna soká lottózók nincsenek nyitva, sőt jó pár helyen már abszolúte, és csak neten lehet fogadni amit sokan nem tudnak hogy kell. Főleg a nyugdíjasok. Ti mit gondoltok?

2020. ápr. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a kijárási korlátozással biztosan visszaesnek a bevételek, főleg így, hogy el is vitték a 6 milliárdot.

Nálunk mondjuk nyitva vannak, mert dohány + szerencsejáték boltok vannak egyben, de ahhoz képest amekkora forgalom szokott előttük lenni, látszik rendesen a visszaesés.

Netes felület sem rossz, de én személy szerint jobb szeretem a kézzel fogható szelvényt, pedig van fiókom, vásároltam már neten keresztül is szelvényt, nem nagy mutatvány, de azért az mégis csak kézzel fogható.

2020. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, viszont most más opció nincs ugyebár. A hétvégén legutóbb rengeteget e-maileztem nemrég, hogy megkaphassam a nyereményem, mert az első nyeremény igénylés esetén el kell küldeni nekik e-mailben, faxon vagy postán a banki szerződésed. Netbankomból lőttem képernyő fotót. Elméletileg ez csak első nyeremény igénylés esetében kellett, és a körmöm le rágtam olyna ideges voltam, pedig csak 6915 forintról volt szó. Féltem, hogy a junior számlám miatt nem kapom meg. Hát akkor képzeld el több millió esetében. De már olajozottabban kéne mennie a játéknak a jövőben ilyen formában is.
2020. ápr. 1. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira. Pl. a Luxor nyereménye pont ugyanannyi volt, mint a megszokott, és az az alapjátékok számától függ.
2020. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto. Bar a legjobb az lenne, ha nem vasarolsz szelvenyt. Ertelmetlen. Itt van miert: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU
2020. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!