Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy játékban véletlenül...

Ha egy játékban véletlenül kitöröltem egy mentést, az még visszaállítható valahogy?

Figyelt kérdés
Esetemben a Witcher 1-ről van szó. Betöltés helyett véletlenül a törlésre nyomtam, és így kitörlődött. Vissza lehet valahogy állítani esetleg? Lomtárban nem látom.
2020. ápr. 1. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen PC-ről van szó.
2020. ápr. 1. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Játékon belül kitörölt mentések nem kerülnek a lomtárba, nem lehet visszaállítani.
2020. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt már nem.Viszont ha emlékszel rá,hogy kb. hol tartottál,akkor le tudod tölteni a játék állást.Azt bemásolod a megfelelő mappába,ahol a mentések vannak.S onnan folytathatod.


[link]

2020. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Csak az a gond, hogy a Witcher egy elég szabad játékmenetű game. Te döntöd el, hogy melyik küldetést csinálod éppen. Ha leszedek egy mentést, amiben el van végezve az a küldetés, amiben épp voltam, könnyen lehet, hogy viszont nincsenek elvégezve olyanok, amiken én már átmentem, illetve el vannak olyanok végezve, amiknek én ezután mennék neki. De azért köszi!
2020. ápr. 4. 10:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Az még a fura, hogy nálam nincs is "saves" könyvtár. Bár hozzáteszem, én nem a síma verzióval játszom, hanem az Enhanced Editon Directors Cut-tal.
2020. ápr. 4. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5


[link]

2020. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!