Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a Left 4 Dead 2?

Miért szaggat a Left 4 Dead 2?

Figyelt kérdés

Minden oldalon leteszteltem a gepem, mindenhol azt jelzi,hogy meg a legnagyobb grafikan is rohogve futnia kene, de lowon is szaggat. Mitol lehet?


Intel core I5 3230M 2.60Ghz


4gb ram


Nvidia Geforce Gt 630M 1024mb vram



2020. ápr. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge a kártya szerintem. CS:GO-hoz is a megjelenés óta 3x erősebb gép kell simán, és mindenhol az a gepigény van feltüntetve azóta is. Írd be esetleg yt-n a kartyádat, configodat, és nézz róla teszteket. A ram, proci rendben van az tuti, alapból egy 11 éves játékról van szó.
2020. ápr. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! A tesztek szerint minden oldalon max grafikan kene futnia. Mi lehet az oka hogy megsem?
2020. ápr. 5. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg vinnie kéne valóban, maxon is minimum 30FPS-nek kellene lennie, de mivel a procid viszonylag egész jó, akár 60 is szerintem. Esetleg nincs bekapcsolva az élsimítás (MSAA)? Azon nagyon zabálja az FPS-t, vagy bármi más nagyon megterhelő effekt? Ha steames, márpedig annak kell lennie, akkor tudsz FPS számlálót kapcsolni a játékokba is. De az is meglehet, hogy régi a géped nagyon, esetleg poros is, vagy csak simán nemvolt sűrűn lefrissítve, vírusos, stb. Nem ítélkezni akarok, csak találgatok.. Vagy esetleg az is szóbajöhet, hogy a vsyncet 2x-esre tetted, ami 30FPS-re lockol, ha 60hz-s a monitorod. Ezt is lehetségesnek tartom, mivel sokaknak úgy néz ki a max beállítás, hogy mindent maxra, és ON-ra teszünk, és szerintem simán lehet, hogy akaratodon kívül is kettesre tetted a vsyncet. Mivel a Left For Deadnek magyar a menüje, így ott valami olyat keress, hogy pufferelés, vagy ilyesmi, a lényeg, hogy megfogod találni. És az MSAA-t pedig szerintem hanyagold, esetleg tedd 2X-re, de nem feljebb. Majd írd meg, hogy sikerült e, remélem igen :)
2020. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg várakozás vertikális szinkronizálásra, ezt kell keresned, kikapcsolni (de csak ha 2x-esen van!! Azaz a monitorod hertzenek a felére lockol) .Viszont abban az esetben, ha nincs olyan lehetőség, hogy 2x-esre tedd, hanem csak simán ON-ra, és 60hz a monitorod, akkor viszont ajánlott bekapcsolni, mivel folyamatosabb képet fogsz kapni
2020. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, minden lowon van minden ki van kapcsolva, es a legkissebb felbontason probaltam. Igen steames. Igy produkal a jatek atlag 19fps-t... azota probalgattam mas jatekokat is, nem ertem peldaul,hogy az Underground 2 szaggat mint allat, a Cod 4-el egyutt, de a Far Cry 2, Dead Space, Prototype, Crysis, Fifa 12 meg megy mindegyik Medium-Highon , es 40 fps ala sosem megy.

A gep nem tudom mikor volt utoljara takaritva, vagy ujratelepitve, de a driverek frissek.


Jatekok amik szerintem ertetetlen modon szaggatnak: NFSU2,MW(2005),Cod2,Cod4,Resident evil 4, Splinter Cell Pandora Tomorrow,L4D1-2, Stalker Clear sky es meg rengeteg 2008 elotti jatek.


Amik pedig azok utan mik szaggatnak, erthetetlen modon medium-highon rohogve mennek: Farcry,Farcry2,Far cry 3 (lowon),NfsCarbon,Crysis,Dead Space,Fifa10-12,Prototype,Assassins Creed,Bioshock, Bf Bad company 2 stb.


Nagyon el vagyok keseredve emiatt, mar az osszes hajam kitepem lassan, es egyszeruen nem jovok ra, hogy egy Crysis hogy futhat szinte max beallitasok mellett, ha az Underground 2 szaggat....

Koszonom az eddigi valaszokat!

2020. ápr. 5. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha az FC2 megy, akkor a Leftnek lazán mennie kéne. Esetleg nem lehet az, hogy nem fullscreenben játszol, hanem windowedben pl? Nézz bele a gépházba, lehet 1KG por áll benne, ami jelentősen ronthatja a teljesítményt. Esetleg az is meglehet, mivel régebbi játékok, hogy az operációs rendszerrel nem futnak olyan jól. Szedd le a CC.cleanert elsősorban, lehet, sok a fájlszemét is a gépen. 19 fps csutka lowon, hát ott valóban van valami gubanc. Nekem a Crysis 3 produkált hasonlót, alig pár framem volt, pedig olyan highon kellett volna vinnie legalább 30+FPS-el. Gepigény-en írd ki szerintem ezt a kérdést inkább, az adott játékhoz, illetve a gepigény fórumán keresgélj olyat, ahova megfelel a kérdésed. Ott biztosan tudnak segíteni. Sok siker :)
2020. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiirom a kerdesem oda is akkor. Koszi
2020. ápr. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!