Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vesznek egyesek olyan...

Miért vesznek egyesek olyan gamer egeret, amin nincs plusz gomb (főleg oldalt), maximum csak a DPI gomb a görgő alatt?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán miért árulnak ilyeneket?


Nem azért, mert bele akarok szólni, de mi értelme, ha egyszer több pénzt adok ki rá, mint egy irodai egérre és nem térül meg?


2020. ápr. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egy FPS játékban a bal egérgombnál többet játék közben nem használsz. Esetleg a jobbot, ha van célzás mód. Más meg azt mondaná, hogy minek 6 gomb , amikor csak kettőt használ.
2020. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Buta kérdés. Mi az, hogy "megtérül"? Tejel az egér, mert több gombja van?

Egyébként meg: azért, mert van, akinek erre van szüksége. Hogy az egér helyzettől függően változtatható érzékenységű, de emellett a felülettől függetlenül pontos, és megbízható legyen. A legtöbb esetben pedig 2 (+1) gomb bőven elég. Sőt, az extra gombok zavaróak is tudnak lenni, hiszen így nem lehet akárhogy megmarkolni az egeret.

2020. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több okból is:

1. van akit zavar a sok gomb és tényleg elég nekik a görgő + a két gomb.

2. vannak játékok, ahol a macrozás tiltott és ezért simán ban járhat érte. pl egy CS:Go overwatchnál annyit lát a megfigyelő, hogy te 0.5 sec alatt televásároltad magad, sok sikert a kimagyarázásához, küldjön ki bármilyen jelet az egér (pl 5x kattintottál volna).

3. mi a megtérülési ráta? A minőségi egér, hacsak nem csapkodod, nem szokott hamar tönkre menni, pontosabb (általában) a gagyibb irodai egereknél, miért ne térülne meg? Én 5 éve használom ugyan azt az egeret +1 extra gombbal és semmi bajom nincs vele, árát nézve máris megtérült, mert az irodai egerekkel fél év után nem lehetett mit kezdeni, pedig nem csapkodom, nem vagyok az a fajta, aki széttöri a saját gépe dolgait.

2020. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gamerkedem jó pár éve már (GTA például vagy más FPS-ek), és a két "alap" gombon meg a görgőn kívül sose használtam még semmit. Bal gomb lövés, jobb gomb célzás, meg a görgő ha pl. távolságot kell állítani sniperen vagy ilyesmi. Van még egy gomb az egér oldalán, de azt se használtam még soha, szerintem be is "száradt" már azóta. Meg is őrülnék ha 6 gomb lenne rajta. Mégis minek?
2020. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jateka vallogatja, de en tobbet nem tudnek jatszani sima egerrel.

Egy normalisabb eger ugy van kialakitva hogy nem zavaroak az extra gombok.

Nekem fpseknel az ujratoltes vagy granat sokkal kenyelmesebb egerrol, rpgben lootolni hasznaltam, War thunderben meg van kozelites es celzas, konnyebb az egerrol intezni mindkettot.

2020. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!