Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ikariam, Ikariam mobile app...

Ikariam, Ikariam mobile app hiba, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Először is böngészőben regisztráltam. Már itt fura, mivel nem enged világot választani, csak bedob egy randomba. Ezt utána, mikor kileptem, tudtam orvosolni.

Na és akkor a mobile app..

- Egyrészt első indításnál konkrétan kidob hibakóddal mindig (direkt többször szedtem le). Másodjára már legalább viszont bedob a belépés/regisztráció fülhöz. Itt szépen ki is választottam a világot, be írtam a jelszóm, és a felhasználó nevem (ja itt megjegyzem.: regisztrációnál nem kér felhasználónevet, így a játék random generál neked, tehát ha ott azonnal nem írod át, vagy nem jegyzed meg akkor lényegében cseszheted. Szóval a 3. regisztráció után mostmar nem cseszett ki velem.. Gondoltam.. De megint ugyanaz a hiba.. Nem tudok belépni. Tölt, úgy 2mp-t aztán visszadob a belépéshez (még mindig mobile app). Gondoltam arra, hogy minden létező hiba azmiatt lehet mert nem erősítettem meg a regisztrációm. Ez egyrészt nem kivitelezhető, hisz csesznek emailt küldeni, másodszor pedig könyörgöm.. Azért nemtudok belépni? Azért kaki az app? Azért van error első indításnál? Régen sokat játszottam, sosem volt baj sem gépen, sem mobilon. De most katasztrófa. Esetleg tipp? Járt már valaki hasonlóan? THX



2020. ápr. 5. 00:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja igen, kimaradt, hogy telefonon regisztráltam chrome-in, nem pedig gépen!
2020. ápr. 5. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!