Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szlovákiába hogyan tudok...

Szlovákiába hogyan tudok rendelni Magyarországról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Klasszikus Monopoly társasjátékot szeretnék rendelni, azonban itt Szlovákiában sajnos nem tudok magyar nyelvűt beszerezni, vagy csak kb dupla áron menne. Tudtok olyan magyarországi oldalt, aki szállít ki külföldre hasonló játékokat? És nem 15ezer forintért ha lehet, mert eddig sajnos csak ilyeneket találtam, és akkor ugyan ott vagyok mintha itthonról rendelném. Ha van valaki aki rendelt már hasonló dolgot külföldre és megbízható magyar oldalról, annak nagyon megköszönném a válaszát! :)

2020. ápr. 8. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A 15ezer Ft tök reális.


Alapból csak a játék 8-10ezer Ft, plusz rászámolod még a költségét hogy külföldre szállítsák.

2020. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel külföldi szállítás, ezért 15e sajnos reális, hiszen 2 postán is átmegy, egyszer a magyar postán (mivel ők kezelik a külföldre menő csomagokat jórészt), utána meg a szlovák postán is.
2020. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem az oldalak számítanak rá sokat, hanem tényleg ez a realitás. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2020. ápr. 9. 09:19
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális, keress olyan cégeket, amiknek több országban vannak jelen, köztük Magyarország, és Szlovákia, és írj a szlovák ügyfélszolgálatnak.
2020. dec. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!