Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Apex legends-be ps4-en hogy...

Apex legends-be ps4-en hogy lehet ketten játszani?

Figyelt kérdés
Mármint 2 kontrollerrel. Egyszerűen nem bírok rájönni hogyan lehetne becsatlakozni a másik kontrollerrel.

2020. ápr. 9. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet 1 ps-ről ketten játszani? Én ilyenről nem hallottam. Olyan van, hogy 2 ps-ről 2 ember meghívja egymást és együtt mennek, de ott ugye 2 ps van. 1 ps 2 kontroller, 2 ember verziót nem láttam még, de hírekben is azt írták, hogy nem lehetséges. A játék nem támogatja a split screent (osztott képernyőt) és így a helyi multi se oldható meg.


[link]

No, there isn’t an Apex Legends Split Screen option on PS4 or Xbox One.

2020. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az unokatestvéremnek is ps4-e van és azon valahogy lehet ketten játszani. 🤷‍♀️
2020. ápr. 9. 15:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg valamelyik játéknál nekünk is írja hogy be lehet csatlakozni a másik kontrollerrel.
2020. ápr. 9. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Apex esetében nem lehet. Nem tudom mit láttál az unokatesódnál, de két kontroller attól, hogy rá van csatlakoztatva egy konzolra attól nem lehet minden játékot ketten játszani ugyan arról.
2020. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!