Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha több streamet nezek egyszer...

Ha több streamet nezek egyszerre nagyobb eselyem van nyerni? (Valorant)

Figyelt kérdés

Es ha nyerek hogyan lathatom? At kell venni abban a pillanatban, vagy ha afkolok a streamen akkor is megkaphatom?


Valaszokat elore is koszi!



2020. ápr. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég ha egyet nézel. Twitch-csen a dropoknál irja, h - pontosan nem tudom, hh, de vmi ilyesmi, h nincs nagyobb esélyed, ha több streamet nézel.

Ha afkolsz akkor is megkaphatod. Felül az értesítéseknél ki fogja dobni, h kaptál e már kulcsot.

2020. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es egyebkent azt hallottam, hogyha kapsz kulcsot de atadod másnak az accot akkor bannoljak az accot.Ezt hogy tudnak kivitelezni? Es ez igaz?
2020. ápr. 11. 19:57
 3/7 anonim válasza:
Nem. Mert ismerek streamereket akik nézőtől kaptak kulcsot pl. LacySharee
2020. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha több streamet nézel nem lesz több esélyed. Miközben megy a stream afkolhatsz persze. Twitchen kapsz értesítést és emailt arról, hogy hozzáférést nyertél a játékhoz. Nem kell ezt elfogadni :D De néha nézz fel a Valorant oldalára, egyesek úgy nyertek, hogy nem kaptak róla értesítést.
2020. ápr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha másnak odaadod az accountodat akkor nagy eséllyel bannolni fognak.
2020. ápr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem egyáltalan nincs több esélyed. Több streamer is meg mondta
2020. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar tudom, koszi a valaszt. De egyebkent ha 3 kulonbozo bongeszobol 3 kulonbozo accal nezem akkor viszont nagyobb az eselyem..
2020. ápr. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!