Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi lehet ez a játék?

Szerintetek mi lehet ez a játék?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban az unokatestvéremék számítógépén játszottam egy játékkal. Még kicsi voltam és ez nagyon régen történt, így halványak az emlékeim. Egy régi Doom-okhoz és Wolfenstein-ekhez hasonló játékról van szó (legalábbis abban biztosan hasonlított, hogy a főhős feje a képernyő alsó szélének a közepén volt, velünk szemben és ha pl sok sebesülés ért, akkor vérzett a szája stb). Az előbb említett két játéknak ugye sok-sok kistestvére van, de egyszerűen ezt nem találom (se a Quake, se a Duke Nukem, egyik sem ez a bizonyos). Igazából az sem teljesen biztos, hogy rokonjátékok, ez csak az én elképzelésem.

Lényeges még amire emlékszem, hogy egy kastélyszerű helyen kezdődött a játék és volt egy hely ahol fel lehetett venni egy fejszét. Ez a maximum amit fel tudok idézni. Remélem valakinek ismerősen cseng majd.

Előre is köszönöm!



2020. ápr. 11. 13:22
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Hexen? Vagy Heretic?
2020. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem. Lőfegyverek voltak benne, illetve amire emlékszem biztosan az egy balta. Illetve a főszereplő feje a "HUD-ban" is fel volt tüntetve. Mint a Doom és Wolfenstein játékokban.
2020. ápr. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!