Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age origins magyar...

Na neeeee kérdése:

Dragon Age origins magyar nyelvi fájljaira lenne szükségem viszont sehol nem találom őket?

Figyelt kérdés

A tört verzió van meg ezért most kérlek ne ítéljetek el.

a korona miatt fizetetlen szabin vagyok és a megmaradt pénzemet nem erre költeném. de majd ígérem hogy beszerzem az eredetit is ha vége ennek a balhénak.A segítségeteket előre is köszönöm. Ha megvannak és el küldenéd kérlek írj privátba! Köszönöm!



#játék #nyelv #magyar #magyarítás #Dragon Age #magyarosítás fordítás
2020. ápr. 11. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarítások oldalon próbáltad? Az alap játék az magyar
2020. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam de mivel a háték magyarul jelent meg így a magyarítások.hu nem foglalkozik vele ott csak a dlc-k vannak fent.
2020. ápr. 11. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
de az alapjáték megjelent magyarul, ha pl ncore-ról van meg, akkor keress magyar verziót
2020. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali.

Nekem megvan eredetiben, szinte minden kiegészítővel együtt, de én is tört játékkal játszom.

Mivel jópár éve megszűnt a magyar támogatás, így az anno megvett kiegészítő/k nem voltam magyarul, pedig anno az volt.

Felvettem a kapcsolatot a kiadóval hogy mit lehetne tenni ez ügyben hogy ismét magyarul élvezzem a játék nagy részét. Sajnos több heti levelezés után se jutottunk sehova, és egy magyar fórumon mondták hogy töltsem le.

Ennek fényében ne vedd meg :)

2020. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!