Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csökken a letöltési...

Saitama98 kérdése:

Miért csökken a letöltési sebesség?

Figyelt kérdés
Nosztalgiából fel akartam telepíteni a GTA V-t, fizikai formátumban van meg. A 7 db cd-t, 2 óra alatt fel is rakta. Aztán elkezdett a Rockstar Game Launcher-ből tölteni még egy csomót, viszont a letöltési sebesség folyton lemegy kb 150-200kb ra 5mb ról. 2 napot ír mire letöltődik, egész este ment, és alig szedett le. Ha megállítom és újra indítom a letöltést akkor egy picit vissza megy 5 mb ra, de aztán egyből vissza. Eleve nem értem, hogy ha 7 cd van hozzá mi a ... nak tölt még le? Előre is köszi.

2020. ápr. 12. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A cédén csak az alapjáték van, miközben a játék 2-3 havonta új kiegészítőket kap, amit online kell letölteni, hogy naprakész legyen. Ez még több tíz gigányi terjedelmet jelent, aminél lehet azért ingadozik a sebesség, mert egyszer letölt egy adagot, majd azt telepíti is, majd megint letöltés és így ciklikusan változik amíg a végére nem ér. Ugyanis ha előtte letöltene mindent majd utána telepítené, akkor 200 giga szabad hely kellene neki.
2020. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. És ha én nem akarok a kiegészítővel játszani csak a story-val, akkor nem lehet mellőzni a letöltését?
2020. ápr. 12. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mivel a játék csak úgy indul el, hogy előtte ellenőrzi hogy minden tartalom benne van-e, és hiány esetén letölti azokat. Hiába csak az online módban vannak a kiegészítők, mivel 1 darab játékon belül van mindkét mód, a játékot frissíteni kell.
2020. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, akkor konkrétan 2-3 napig kell várnom, hogy letöltse? Ha igen az elég vicc, annak idején amikor megvettem pikk-pakk ment. A letöltés is. Na mindegy, köszi az infót.
2020. ápr. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!