Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SSO-sok! Én még nincs egy éve...

SSO-sok! Én még nincs egy éve hogy játszok a star stable online-nal, és bár már nem igen vannak küldetéseim (mellékküldi még van egy pár, de a főfeliket már kivégeztem egy ideje), azt nem tudom, hogy a főtörténetet milyen gyakran folytatják. Valaki?

Figyelt kérdés

Már nagyon várom hogy érkezzen a főstory folytatása. Ez a léleklovaglás most amúgy főstory? Ha nem az, akkor is persze csinálom a feladatokat, már csak az ingyen lóért is.

De az idei (vagyis a 2019-es) karácsonyi adventi naptárnak az egyik részében egy "Dark rider előzetes! Katjának, ennek a titokzatos lány grafikai terveinek exkluzív nxomtatható képe" vagy vmi ilyesmi. Ez szerintetek főtörténet, vagy arra utal, hogy a darkriderek is új animációt kapnak, mint ugye a soul riderek? Valamint ti mit gondoltok a játékról, a szerdai frissikről, a grafikáról, a történetéről, meg úgy mindenről?😄



2020. ápr. 12. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Na azt ne mondd nekem, hogy ennek a játéknak nincs fóruma... Szerintem ott több sikerrel találsz beszélgető partnert. Mert neked az kell ahogy látom.
2020. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igaz Xd

Csak egyik barátnőm sem ismeri 😭😭😭😭

Imádom a barátaimat rengeteg közös témánk van de ezt csak én ismerem😂😂😂

És nem tudok senkivel beszélgetni róla XD

2020. ápr. 13. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Mellékküldi, főfeli? Nem tudsz érthető magyarsággal fogalmazni? Nem érteni...
2020. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Had védjem meg egy picit. A Mellékküldi játékos berkekben egy teljesen ismert kifejezés.
2020. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm :) (utolsó)

de ha nem tudod, hogy miről beszélek, akkor minek válaszolsz istenem?

2020. ápr. 14. 12:35
 6/14 A kérdező kommentje:
(ezt a másodiknak írtam, mert nem értem, hogy ha valaki nem érti hogy mit kérdezek, akkor minek válaszol?
2020. ápr. 14. 12:37
 7/14 anonim válasza:

Egyetértek, most mit kell bántani?

Amúgy nem tudom én se, mikor lesz folytatása a főküldinek, de ha lesz, akkor azt biztosan ki fogják írni az oldalra. [link]

Én még nem játszok egy éve, csak kb egy fél. Nekem még vannak feladatok, 17-es szintű vagyok.

A véleményem pedig a játékról: Engem nagyon leköt, minden lóimádónak ajánlom. A küldik is elég szórakoztatóak, illetve nagyon jó hogy minden szerdán raknak bele valami újat. Remélem ez így is marad.

(Egy kifogásom van a játékra, az pedig a chat. Tök rossz hogy nem lehet normálisan kommunikálni. Remélem egyszer megcsinálják jól, hogy ne messengeren kelljen a klubbal is beszélni. :)

2020. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát sajnos elég ritkán folytatják. Ráadásul 2019.decemberében bejelentették, hogy ebben az évben nem is hoznak be új területet, hanem inkább a frissítésekre fókuszálnak, valamint pár új feladatot kapunk. Sajnos látszatra is sokkal lassabban halad a játék, mint régen. Az utóbbi 1 évben nagyon lelassult a játék. Alig kapunk kódokat, alig van feladat és új területet is már nagyon rég hoztak be. (itt új terület alatt most nem a starshine farmot, meg az ősi királyok útját értem, hanem rendes nagy területeket). Most ahogy látom nagyon rá álltak az új lovak behozására és a régiek frissítésére.

De hogy válaszoljak is részben a kérdésedre azt tudom, hogy ennek a Cathrin emlékeinek májusban lesz vége. Akkor hozzák be az utolsó részét. Utána pedig csak tőlük függ. Kb fél évente van újabb fő történet folytatása, vagy ritkábban.

2020. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat 💛 <3💛😄


Igen, a chat engem is nagyon idegesít. Habár úgy vettem észre, hogy egyre több szót fogad el, még mindig nem lehet normálisan beszélgetni sajnos :((


A StarShine farm nekem nagyon bejön, de örülnék valami új (ahogy az utolsó is irta :)) területnek, például Mistfall fölé.


Most valóban nagyon sok új vagy felujított paci van, persze ez is jó meg minden, csak az SC készletemnek nem tesz jót. ^^ de imádom az újfajta lovakat, mert gyönyörűek!


Fél évente? No, akkor még várnom kell :'D

Mindegy, biztos lesznek attól még izgi frissítések :)


A kódok...hát én teljesen úgy gondolom, hogy egy ilyen játékért fizetni kell, nem is várom el hogy nagyon gyakran legyen SC meg Rider kód, de most ugye van ez a HORSESNACK kód.

Nekem ez nagyon fura volt, és egyáltalán nem örültem neki, hogy 1db répát meg 1 db almát ad...teljesen azt hittem hogy ez vmi vicc. Ezeknek a legkezdőbb kezdő is fél perc alatt megkeresi az árát. Szerintem nem nagy dolog egy ruhát, vagy 25 sc-t, vagy 24 óra riderséget adó kód, de nem panaszkodom... Meg én mondjuk vártam volna valami kis húsvéti dolgot, hogy valami húsvéti hangulat lett volna. Én ezt nem értettem :'c

2020. ápr. 15. 21:20
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat 💛 <3💛😄


Igen, a chat engem is nagyon idegesít. Habár úgy vettem észre, hogy egyre több szót fogad el, még mindig nem lehet normálisan beszélgetni sajnos :((


A StarShine farm nekem nagyon bejön, de örülnék valami új (ahogy az utolsó is irta :)) területnek, például Mistfall fölé.


Most valóban nagyon sok új vagy felujított paci van, persze ez is jó meg minden, csak az SC készletemnek nem tesz jót. ^^ de imádom az újfajta lovakat, mert gyönyörűek!


Fél évente? No, akkor még várnom kell :'D

Mindegy, biztos lesznek attól még izgi frissítések :)


A kódok...hát én teljesen úgy gondolom, hogy egy ilyen játékért fizetni kell, nem is várom el hogy nagyon gyakran legyen SC meg Rider kód, de most ugye van ez a HORSESNACK kód.

Nekem ez nagyon fura volt, és egyáltalán nem örültem neki, hogy 1db répát meg 1 db almát ad...teljesen azt hittem hogy ez vmi vicc. Ezeknek a legkezdőbb kezdő is fél perc alatt megkeresi az árát. Szerintem nem nagy dolog egy ruhát, vagy 25 sc-t, vagy 24 óra riderséget adó kód, de nem panaszkodom... Meg én mondjuk vártam volna valami kis húsvéti dolgot, hogy valami húsvéti hangulat lett volna. Én ezt nem értettem :'c

De attól még imádom💙

2020. ápr. 15. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!