Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-ben lehet külön...

A Sims 4-ben lehet külön világot létrehozni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy külön vannak városok mint pl. Windenburg, hanem arra, hogy ha kettő ember szeretne egy játékkal játszani, de nem szeretném, ha a másik ember látná az én családaimat, házaimat...

Szóval az lenne a kérdésem, ez lehetséges-e, hogy egy Simsen belül két külön játék van.



2020. ápr. 16. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Létrehozhatsz két külön mentést, egyiken játszol te, másikon valaki más. Az egyszerűen annyi, hogy kezdesz egy új játékot és máris van egy új mentés.
2020. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem teljesen világos ez, hogyan működik, egyszer rákattintottam a new game gombra és akkor az eddigi családjaim eltűntek. És, ha rákattintanék akkor hol találnám a mostani csaladjaimat a későbbiekben?
2020. ápr. 17. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A főmenüben elvileg van a "New game" és "Load game". A "Load game"-en belül ott kellenének, hogy legyenek az eddigi mentett világaid.
2020. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2020. ápr. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!