Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta5 RP-t játszanék FiveM...

Szvitek96 kérdése:

Gta5 RP-t játszanék FiveM kliensen. Az a problémám, hogy alig megy 30fps-el, meg nagy laggokal, mikor a sima gta5 izmosan elfutott a laptopomon. Spefifikaciot lent írok. Van otletetek mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
I5-8250U, 8GB RAM DDR4, GTX 1050 4GB

2020. ápr. 16. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

a probléma a processzorral van, multi player-hez ennél combosabb processzor kell, mert a single player-rel ellentétben itt a processzornak mások mozgásait és egyéb vektorait is számolnia kell, úgy is, hogy lehet épp a hátad mögött vannak és nem épp azt tölti a képernyőre. Az U betű a végén amúgy is az energiatakarékos processzorok jelzője, ami elég jól utal rá, hogy kevesebbet fogyasszon, kisebb a teljesítménye az asztali, vagy épp H, HQ társaihoz képest.

Sajnos ezzel a notebookkal ennyit tudsz kihozni belőle. Ha nincs forrasztva az alaplapra a processzor, akkor azt kicserélheted jobbra, pl i7 8750H, viszont ez súlyos pénzekbe kerül.

Vagy elfogadod a tényt, hogy kisebb az FPS-ed, mint single-ben.


Nálam is volt játék, ami 20 fps alá bebukott a proci miatt, csak nekem OC-zható processzor, alaplap kombóm van megfelelő hűtéssel és táppal, amint felrántottam az órajelet máris lett 45-50fps.

2020. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát ezt szomorú hallani :(
2020. ápr. 16. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom hogy ezt úgy írtad, mintha ismerned a FiveM klienst? Mivel a GTA5 online remekül megy lagg nélkül stabil 60fps-el. A FiveM kliens meg megeszi a RAM-ot ezért is kell neki 16GB. Ezt mondták nekem. Van ebben realitás?
2020. ápr. 16. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, van benne, mivel ez egy moddolt szerver, innentől kezdve a kódolást az adott szerver üzemeltetője oldja meg.
2020. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Tudok írni neked privátban? Lenne még egy kérdésem tőled.
2020. ápr. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!