Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a baromság az overwatchb...

Mi ez a baromság az overwatchban hogy nem lehet akárkivel venni? Ez vakalami bann?

Figyelt kérdés

Rég játszottam vele, régen menet közbe lehetett váltani akárkire, most meg az elején megkérdezi h tank healder vagy dps akarsz lenni.


De végülis csak tank meg healer lehetsz itt ülök 15 perceket de nem indul játék dps karival.



2020. ápr. 18. 04:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért mobilról írtam, gyorsan, közbe csak bedobott egy meccsbe.. Ez mióta ilyen szr? :)
2020. ápr. 18. 04:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, hogy kiegyenlített legyen a csapat, ne mindenki dps-el akarjon rohangálni a pályán hogy aztán healer meg tank hiányában esélytelen legyen a meccs, mert senki nem akar váltani dps-ről. Nyilván így is mindenki dps-el akar menni, ezért ha te is arra keresel, akkor lassan talál játékosokat, mivel olyankor tank és healer embereket keres, amikkel meg kevesen játszanak.
2020. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, csak régen jobb volt szerintem pl volt egy béna tank, majdnem elvesztettük a neccset és átváltottam healerről tankra és nyertünk, de forditva is volt már, szoval ahogy mentba meccs, úgy tudott igazodni az ember.


Köszönöm a válaszod!!

2020. ápr. 18. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Arcade-ben megtalálhatod még classic quick game néven.
2020. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ez pont arra való hogy egy ember miatt ne kelljen rolet váltani, mert (jó esetben) mindenki azzal játszik ami meg neki. A várakozás meg szimplán amiatt van hogy sok a dps.
2020. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De sokkal rosszab, mert nincs meg a lehetőség hogy tankból válts dpsre megmentve ezzel egy egy szitut, stb..


Ennek a játéknak pont ez volt a varázsa/újítása, hogy ahogy alakult a csata, úgy váltogattad a karaktereket.


De mint mondották, hál istennek megvan a régi is, az arcade ban classic néven, olyan mint régen, instant találok játékot, és olyan karival vagyok amilyennel akarok! :)

2020. máj. 26. 23:18
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy ne menjünk messzire, ma tökölés volt az egyik "elfoglalós" játékban, D.va val voltam, de át kellett váltanom Bastion re hogy beálljak egy sarokba "rendet tenni", majd visszaváltottam D.Va ra..


Legalábbis én szerintem ez az eredeti Overwatch varázs. :)

2020. máj. 26. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
És itt az egyik gond, hogy ne hozzon tankot aki nem tud, nem rád célzok, a dps dolgát pedig nem a tanknak kéne elvégezni. Így szerintem a roleokban az a nagy előny hogy mindenki olyat hoz, amivel jó, senkinek sem kell eltérnie a szeretett kasztjától mert szar a dps.
2020. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, végülis van benne valami, csak a gyakorlatban pont hogy sokan így mennek olyan karival, aki mittomén' jól néz ki, de nem tud vele semmit, stb :)


Hát, ez van, az instant lootboxok miatt nem rossz végülis, meg tényleg ott a classic is. :)

2020. jún. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!