Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem játszik Kodiak...

Spartacus58 kérdése:

Csak szerintem játszik Kodiak rosszul?

Figyelt kérdés
Nem is arról van szó, hogy rosszul játszik, de ahhoz képest, hogy mennyire benne van a csgo közösségbe, meg csapatai vannak, meg Honvéd stb... Ahhoz képest szerintem nem jó az aimja se, a taktikái nem rosszak, de semmi különleges. Gyakran még egy random csapattal is nagyot küzdenek (sokszor meg is verik őket random csapatok) Szóval én nem értem ezt az egészet. Nem mondom hogy rossz játékos, de szerintem én (2500 órával és seriff rankal) meg tudnám verni egy 1v1 aim mapon.

#CS:GO #kodika
2020. ápr. 18. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy vicc az az ember. Élete legnagyobb eredménye az volt, hogy a 2002-es WCG-n győzött a csapata az akkoriban legjobbnak tartott amerikai 3D ellen, csak azt felejti el megemlíteni a "legenda", hogy utána a legjobb 35 közé sem tudtak bejutni. Azóta ebből az egy győzelemből él, a sok magyar h*lyegyerek meg úgy sztárolja, mintha valaha bármit is letett volna az asztalra. Akármilyen játékba is kezd, mindegyikben szar. Ja, elnézést, az egyik PUBG versenyen 36. lett! Röhej.
2020. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XDDDDDD. De amúgy nagyon sokat játszik ilyen FPS-ekkel, csgoban nem tudom, hogy hány ezer órája van (biztos 5 ezer felett), de abban is szar, még a lejátszott órák ellenére is .
2020. ápr. 22. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan hírek hogy állítólag a neje elhagyta Kodiakot mert ő még profi karriert akar befutni csgo-ba. Értem én hogy szeret streamelni ( esténként ) meg összejött neki ez a Honvéd esport oktatás amiből elég jó fizut kap, de őszintén ez miatt elveszteni a párodat...
2022. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 trichard2001 ***** válasza:
100%
Nem, borzalmas a crosshair placementje. Van hogy lányok carryzik le streamben, nevetséges.
2022. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sourceban még jók voltak.

Nekem büntetés lenne nézni egy Kodiak videót. Konkrétan van hogy visszabukja a rankját DMG-be, miközbe minden meccset halálosan komolyan vesz mint ha egy komoly versenyen játszana. A taktikái jók, bár 20+ év CS után ez el is várható. Viszont maga a mozgása, és célzása, célkereszt tartása borzalmas.

De egyébként szerintem a kora miatt is lehet. Kövezzetek meg de nem sok 40+ évest láttam profin játszani. Én is jobban játszottam 14-16 évesen mint most 20 évesen. Mondjuk már nem is ölök bele időt és nagyon ritkán játszok... Amúgy az egész ember egy vicc szerintem. Ha rajta múlna az összes ember életfogytig tartó börtönbüntetést kapna aki valaha csalt csgo-ban :D

2022. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, csak megerősíteni tudlak. 14-16 évesen mindennapos volt hogy lehackereztek. Most 20 évesen ugyan abba a játékba már nagyon rég nem lettem lehackerezve és sokszor noobok is elagyabugyálnak.


14-16 évesen adta nekem is a legjobban, de ezt nem fogom a korra fogni, NEM VAGYOK MÉG ÖREG! :D Unturnedről van szó amúgy, 6k óra, de az utóbbi 2 éveb csak 600 óra ment bele.

2023. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Hát ja. Nem ölünk már ilyesmibe annyi időt, ami lehet jobb is. Bár kodiak-ról van szó, nála inkább a kora lehet a mérvadó mert még mindíg a fél élete a cs lehet, annak ellenére, hogy már képtelen versenyeken vagy bármi hasonló rendezvényen résztvenni. Inkább próbálja a legenda szerepet fenntartani , hogy 1.6-ba meg főleg sourceba milyen jók voltak. Mondjuk ha jól tudom olyan sokan nem nézik a videóit, ami gondolom azért van mert semmi érdekes nincs bennr azon kívül hogy náluk egy random MM is vérre megy, miközben folyamat bukják a rangjukat és még csak nem is túl szórakoztató személyiségek...
2023. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kodiak csak szimplán szereti a cs-t. Nem hiszem hogy bármiféle legendaszerep fenntartása miatt videózna ennyit.

Még ha a célzása hagy is némi kívánnivalót magaután, még lehet jó edző, és összehozhat egy jó magyar csapatot, hiszen gondolom a fociban sem verik oda az edtők a focistákat.

2023. febr. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!