Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahol fellelhető a Q. U. B....

Valahol fellelhető a Q. U. B. E. NEM Director's cut (azaz beszéd nélküli) verziója?

Figyelt kérdés
Néztem mindenhol online és csak ilyen-olyan demo van, illetve a szinkronizált verzió(melynél már a kezdő monológ miatt egy töltelék liftezést is beleraktak a játékba...mivel a Director's cut verzió megvan).

2020. ápr. 19. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért vették le az áruházakból, mert a director's cut ugyanaz a játék, csak ki van egészítve sztori móddal, kommentárral, néhány pályával meg a DLC lett az alapjátékhoz adva. Ezek azért lettek hozzáadva, mert sokan kritizálták a játékot, hogy "üres", nincs sztori mögötte. Mivel a játékmenet ugyanaz, valószínűleg nem látták értelmét egy kevesebb tartalmú kiadás árusítását, hiszen úgysem vették volna annyian. Ha van egy játék aminek az egyik verziója kevesebbet ad és a másik verziója pedig többet ugyanazért a pénzért, nyilván a többet adót fogják venni.
2020. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Részben egyet értek, de a DLC...idő alapú puzzle játék? A játéknak a célzása nem a legjobb és nem tud az ember azonnal újra kattintani, így játékos kihívásból hajhúzás lesz, mely nem a puzzle vagy a játékos hibája. Alapvetően nem érdekelt ez a része, mivel a powerup résszel együtt elvett mindent(számomra) a játék atmoszférájából. Végül a nem odaillő helyeken való beszéd miatt zártam be a programot(mivel alapvetően nem voltam oda a sztoriért).

Szerencsémre egy régi meghajtómon megtaláltam a játék eredeti verzióját, de akkor sem értem, hogy miért nincs választási lehetőség megadva. Az eredeti atmoszférája számomra tökéletes és csak sajnálni tudom azokat, akik szintén keresik ugyanezek az okok miatt, de nem tudják megszerezni sehol. :/

Lehet egyedül vagyok ezzel, de ebben az esetben a "kevesebb" többet ér...

2020. ápr. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!