Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Xbox legyen?

Geri0201 kérdése:

Melyik Xbox legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Konzol vásárlás előtt állok, és nemtudom eldönteni hogy milyen konzolt vegyek.. xbox oneból az X-et néztem és nem vagyok benne biztos hogy megéri. Év végén jön ki a series X és félek attól hogy nem úgy jönnek ki rá a jatekok.

A kérdésem az lenne hogy szerintetek megéri e a one X idén vagy esetleg majd csak a series x jövőre.

Illetve kb meddig várhatóak az xbox onera új játékok ? Ami érdekel az leginkább a fifa sorozat.. illetve még talán az hogy one x-hez milyen gyakran jönnek új bundle-k?



2020. ápr. 21. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2 évig még biztosan jönnek játékok Xbox Onera is. Azt vedd figyelembe, hogy új gépre egy darabig minden nagyon drága lesz az X meg olcsó lesz ha megjelenik. Fifát nem kell féltened, még 2019ben is jött Xbox 360ra miközben az Xbox One 2013ban jelent meg.


One Xból elvileg már csak egy bundle lesz a Cyberpunkos, de nem kizárt, hogy kitalálnak még valami. Az MS azt ígérte még minimum 1 évig, de lehet, hogy kettőig jön az összes saját játékuk Xbox Onera is.

2020. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Megrendeltem az X-et most nagyon jo akciók voltak rá. Mennyire megbízható használtan játékot venni? Facebookon a csoportokból. Illetve interaktív játékok érdekelnének még? Azt esetleg tud valaki jót a LISen és a TWD-n kívül? Nyilván xboxra
2020. ápr. 22. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megvárom a series X et. Visszafelé kompatibilis lesz, és sokkal erősebb mint a one x
2020. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!