Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite-ban ha csapatban...

A Fortnite-ban ha csapatban játszom, akkor hogyan kell "megjelölni" egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam játszik ezzel a játékkal és szeretnék neki segíteni. Amikor csapatban játszik, akkor észrevette, hogy a csapattársai meg tudnak jelölni pl egy medkit-et és ő azt látja, hogy tőle milyen messze van és, hogy hol van. Azt szeretném megtudni, hogy melyik gombbal kell ezt állítani? És a billentyűzetbeállításokban melyik résznél lehet ezt állítani, hogy másik gomb legyen meg ilyenek?

2020. ápr. 21. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor az egér görgőjével kell kattintani, miközben az adott itemre nézel. Biztos van egy olyan beállítás menü, ahol a gombfunkciókat lehet beállítani. Ott kikeresed azt, ami a görgőhöz van állítva, és azt átállítod valami másra. Remélem segítettem! :D
2020. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél, köszönöm!

Az lenne még a kérdésem, hogy ha lejár ez a Season, akkor az outfitek, vásárolt cuccok eltűnnek vagy megmaradnak?

2020. ápr. 26. 02:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve amit elfelejtettem, hogy ha vett v-bucks-ot ebben a seasonben, akkor amikor ez véget ér, akkor a v-bucks is elveszik?
2020. ápr. 26. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezekre nem tudom a választ. Nem sokat Fortnite-oztam, de már azt is vagy két éve. Szerintem tedd fel ezeket egy külön kérdésben, úgy többen látják majd.
2020. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2020. ápr. 26. 21:26
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj, minden meg fog maradni season váltás után is, amit egyszer megkaptál/megvettél nem fog eltűnni
2020. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!