Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a Lifetime beszerzés...

Bözse22 kérdése:

Ez a Lifetime beszerzés lehetséges?

Figyelt kérdés
A Star Stable játékról van szó, amit én ingyen meg szeretnék kapni (a Lifetimeos verzíót). Találtam is egy olyan oldalt, ahol be kell írni az e-mail címemet és ott bizonyos dolgokat kell teljesíteni (gondolom nem veszélyes) és aztán egy idő után, miután már elég pontokat gyűjtöttem megkapom a kódot, amit majd be kell írni. Ezzel csak az a próblémám, hogy nem tudom, hogy ez tényleg így lesz, és nem szeretném, hogyha átvernének. Tudnátok ebben segíteni?

2020. ápr. 22. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átverés.
2020. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Youtubeon egy videót, ahol ugyan ezt az oldalt mútatta be a csaj, és a kommentek közt mindenki azt mondta, hogy működik csak legalább két hetet rá kell szánni, hogy meglegyen az össze pontom.
2020. ápr. 22. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal?
2020. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 22. 15:26
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha esetleg érdekelnek a videó alatti kommentek, akkor a videót is elküldhetem.
2020. ápr. 22. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pontgyűjtős oldalak nagy részénél a végén soha nem kapsz semmit. Heteken át ingyen reklámozod őket, csinálod neki a pénzt amiért kapsz pár pontot, aztán a végén lehet ki sem tudod váltani, mert olyan feltételeket szabnak amit alig vagy sehogy nem tudsz teljesíteni. Van, amelyiknél nem csak reklámot kell nézni, hanem mindenféle kétes applikációt letölteni, azoknak minden engedélyt megadni, száz helyre regisztrálni, aztán majd évekig kapod a spamet, mert mindenki ellopkodta az adataidat.


Semmi nincs ingyen. Ha nem pénzzel kell fizetned érte, az adataidat fogják adni-venni.

2020. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az ilyen pontgyűjtős oldalak nagy része ilyen, de azt a videót amit néztem, ott a kommentelők mind azt mondták, hogy működik és biztonságos. Persze, lehet, hogy úgy van ahogy mondtad, de attól fűggetlenűl, megpróbálom, ha nem megy, akkor ez van. Nincs sok mindent veszítsek, mivel egy kűlön profilt csináltam csak erre...
2020. ápr. 22. 16:39
 8/12 anonim válasza:
áhh. Ne csináld,kamu.
2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Lifetime akarsz lenni, vedd meg. Ez egy fsmtasztikus játék, nyilván pézbe kerül. Én is Life vagyok pár hónapja, megéri.
2020. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
keress egy kis plusz pénzt és vedd meg,ne bízz ilyen oldalakban,én azt ajánlom.
2020. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!