Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba van olyan mod...

Minecraftba van olyan mod amibe ki kel választani egy épületet és azt megépiti és a játékosnak csak az alapanyagot kell megszerezni hozzá?

Figyelt kérdés
Pl egy ládába teszel alapanyagot amit kér, magyarország hires épületeit is meg lehessen épiteni

2020. ápr. 23. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor plugin?
2020. ápr. 23. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs.
2020. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Éppenséggel a Minecolonies valami ilyesmi, egy saját falut építetsz falusiakkal, ha megépíted alapanyagokat is termelnek neked, lemásolhatsz velük a játékban lévő épületeket, de ha jól tudom bármilyen schematikot hozzáadhadsz, más pályáról, csak azt nem tudom milyen formában kell kimenteni(lehet talán MCedites vagy WorldEdites schematikok is megfelenek neki, ezt nem tudodom)
2020. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Nem nagyon. Bár nem értem miért akarsz ilyet kérdező. A Minecraft-nak pont az egyik lényege az, hogy építesz dolgokat. Ha egy mod, vagy plugin megépíti helyetted, úgy nincs igazán értelme. Amúgy a plugin-ok multiplayer-hez, tehát szerverekhez valók, láthatóan nem igazán értesz hozzá. Ha építeni akarsz, akkor te magad építsd meg. Élőben is nem maguktól épülnek meg dolgok, hanem emberek építik.
2020. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!