Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gáz ha 16 éves lány létemre...

Gáz ha 16 éves lány létemre szeretek videójátékokon játszani?

Figyelt kérdés

Mivel lányok többsége nem szereti az efajta időtöltéseket, csak fiukkal tudok játszani. Full haveri game az egész, olyanokat nyomunk, mint csgo, r6, pubg, cod, valorant, brawhalla stb. Szüleimet egyre jobban zavarja, hogy miért gépezem fiukkal ilyen játékokon. Szerintuk ez csak egy szinjátek, de nem igaz mert egyik kedvenc hobbym és nem vagyok egy noob. Van egy 18eves batyjam, aki ugyszint nagy gamer és régebben ő tanított meg kisebb alajatekokon játszani, mára már mindent magam oldok meg.

De kezd kicsit zavarni hogy a családtagjaim ezt nemnfogadják már el.

Miért? Tényleg rossz ha egy lány fiukkal gépezik? Nem tudom...



2020. ápr. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Legújabb felmérések szerint már a női játékosbázis olyan 40% felett van, szóval nem különösebben ritka ez sem.


Ez is egy hobby, nincs benne semmi szégyelleni való.

2020. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
69%
Szerintem menő.
2020. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Gáz. Fiúnál is az. Függő leszel és nem lesz senki aki melletted marad. Mellesleg vannak értelmesebb időtöltések is.
2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Igen
2020. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert lány vagy
2020. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem. :)

Josz majd csgo?

2021. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!