Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elhagytam a Sims3 cd-m telepít...

Elhagytam a Sims3 cd-m telepítőkódját! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem enged belépni az origin fiókomba és azt a google fiókomat amiről volt a fiókom letiltották. Csináltam egy új origint, hátha ez a baj, de kéri a sims3 jatek telepítőkódját de én azt meg elhagytam. Mit tegyek?

2020. ápr. 25. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Keresd meg.
2020. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld meg visszaállítani az e-mail fiókodat, akár supporton keresztül. De ha ez nem sikerül, akkor az újonnan regisztrált Origin fiókodra vedd meg a játékot, és lehetőleg ezúttal vigyázz jobban az az olyan fontos dolgaidra, mint pl. egy e-mail vagy Origin fiók.
2020. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Hogy lehet elhagyni a telepítő kódot? Rajta van cd-n, vagy DVD-n.
2020. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tokban van benne. Már évek óta megvan a játék de új gépet vettünk, és most vettem észre hogy nincs meg.
2020. ápr. 25. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Látod, ezért kellene vigyázni a dolgaidra.


Amit megpróbálhatsz: Írsz a Google-nek, hogy engedélyezzék ismét azt a fiókot, vagy legalább adják ki a tartalmát (utóbbi mondjuk szerintem kizárt a GDPR óta, de ki tudja).


Ha ez nem válik be, keresd fel az EA támogatást, és kérd, hogy változtassák meg a fiókhoz tartozó e-mail címet. Előre szólok, erre sem látok sok esélyt, és kelleni fog az angol tudás a dologhoz, főleg ha chatben veszik fel veled a kapcsolatot.


Legvégső esetben maradnak az illegális megoldások, de ennek magad kell utánanézz.

2020. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szvsz, ha meglenne a telepítő kód, az sem segítene, mert gondolom azzal a kóddal lett az előző Origin fiókba is beregisztrálva. Az új fiók ezért már nem fogadná el.
2020. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezt max ugy tudnád megoldani, hogy meglenne a blokk arról a Sims 3-ról, akkor support lehet simán ráengedné egy új fiókra, vagy adna a régihez új adatokat amivel hozzáférsz, de így nem sok esély van rá.
2020. ápr. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!