Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri? Sso-sok a segítségetek...

Megéri? Sso-sok a segítségetekre van szükségem. Megéri meg venni a star ridert, kb.4 honap után már meguntátok a játékot? (nem a ridert)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy hány éves vagy, meg attól is, hogy alapjáratban mennyire érdekel a játék.

Én 10-11 évesen rengeteget játszottam, de akkor még nem volt Lifetime-om, mindig telefonnal fizettem (ami egyáltalán nem éri meg).

12 évesen megvettük a Lifetime-ot, és egy ideig rendszeresen játszottam, de aztán már csak néha-néha.

Most is ugyanígy vagyok, csak néha játszom, megnézem, mi a frissítés, küldiket csinálok stb.

Szerintem megéri, csak akkor ne az legyen, hogy nagyon hamar megunod, és soha többet nem lépsz fel. Mert ha sokáig játszol, akkor pénzben is jobban megéri. Sőt, ha úgy leszel, mint én, hogy csak kéthetente egyszer lépsz fel, akkor is lesz Ridered, ami tök jó, mert ha nem Lifetime-od lenne, akkor nem érné meg egyáltalán.

2020. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke köszi
2020. ápr. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!