Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért bannoltak cs 1.6 no...

Miért bannoltak cs 1.6 no steam szerverről, miközben nem is csaltam semmiképp? Miért nem hiszik el, hogy normálisan, profin játszok? Mit csináljak? Hogy lehetne elhitetni hogy steam-es vagyok, de közben nem is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha profi vagy, miért cigánykodsz a többi gyerek között a lopott-tört verzióval? Köztudott, hogy tele van csalóval, hiszen semmibe nem kerül neki a tiltás, és folytatja máshol.

Vedd meg és játssz az értelmesebbek között hivatalos szerveren, vagy tudj rá, hogy a 12 éves Pistike hiszi magát az atyaúristennek, mert admin egy lopott játék szerverén, és azt csinál amit akar.

2020. ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem hagyd a francba az egészet
2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cs 1.6-ot, vagy a noobokat? Mert szeretek noobokkal játszani, mert így sohanem halok meg :D
2020. ápr. 30. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!