Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unatkozunk, mit lehetne tenni?

Unatkozunk, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Most így, hogy kijárási korlátozás van, szinte senkivel nem találkozik. Testvérem nincs szüleim dolgoznak, egyedül vagyok itthon. Egy sráccal szoktam beszélgetni, de már nincs miről. Még videó játékozni szoktunk, de már az is erőltetett. Mit lehetne csinálni unalom űzés képen chaten?

2020. ápr. 26. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Vannak klasszikus régen is jól bevállt játékok

például:

21

ország,város

amőba

barkóba

stb...

Nem írtál kórt de szerintem jól ellehet ütni felnőtt vagy idősebb fejjel is ezekkel a játékokkal.

2020. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom, az olvasás szóba sem jöhet... :)
2020. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nincs miről beszélgetni? Na ne!
2020. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak a választ. Nagyon jó ötletek. És 17 fiú és lány.


A második válaszolónak annyit, hogy olvasd végig a kérdést kérlek aztán írj a másik meg, hogy én nagyon szeretek olvasni és most is olvasok egy nagyon izgalmas könyvet.


A harmadiknak meg légyszi máshol éld ki magad ne itt. Ide értelmes eberektől értelmes válaszokat várok.

2020. ápr. 27. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Arra akartam utalni(csak szelíden), nem gondolnám ,hogy minden téma ily gyorsan kimerült.

Nem kiélem magam,és nem gondolnám, hogy nem vagyok annyira értelmes mint azok a 17 éves fiatalemberek, akik pár nap után már nem tudnak beszélgetni, nem találnak új témát!

Mi lesz ha férjed lesz? :)

2020. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igyál
2020. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!