Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen rubik kockát vegyek?

Milyen rubik kockát vegyek?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy rubik kockára, amely nem feltétlen a legeslegdrágább és legprofibb versenykocka, de azért könnyű legyen forgatni és használni.

FONTOS:a kocka 3x3



2020. ápr. 26. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen szemezgetnék a helyedben. Az oldal tetején vannak a drága kockák, az alján a budget kockák.


Facebookon pedig a Rubik kocka adok-veszek csoportban tudsz körülnézni, ha nem akarsz 4-5 heteket várni, míg megérkezik Kínából.

2020. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi király vagy
2020. ápr. 27. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen ezt ajánlom.

Yuxin Little Magic 3x3x3: [link]

Nekem is ilyen van, és nagyon könnyen lehet forgatni, nagyon szeretem. Nem tudom, hogy ismered-e Török Ágostont, van egy YouTube csatornája, ahol Rubik kockákkal foglalkozik.

Itt a videó, amiben bemutatja a szerinte legjobb Rubik kockákat.

[link]

És ajánlom, hogy semmiképp se vegyél Magyarországról Rubik kockát, mert nem éri meg. Több magyar webshopban 10 ezerért láttam, míg én magiccubemall-ról rendeltem, és szállítással együtt nem volt több 2500-nál.

2020. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!