Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin és sims felhasználók!...

Origin és sims felhasználók! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az origin nevű programmal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni tőletek. A laptopomra letöltöttem a netről az Origint ugye, bejelenkeztem a fiókomba és letöltötte a sims 4-et ugye automatikusan. Miután lejöttek a kiegészítők is játszottam is vele egy kicsit, és mikor befejeztem a játékot bezártam az Origint, és le akartam álítani a laptopom, és mikor rányomtam a leállítás gombra kiírta hogy mindenképpen álljon le?, és hogy ez a program megnyitva maradt, és hogy akadályozza a leállást. Az origin volt az, amit pár perce már bezártam. De még nincs vége! Mikor aztán holnap bekapcsolom, kiírja hogy nem lett bezárva és hogy újraindítás vagy kilépés. Ilyen akkor is szokott történni egyépként ha egyáltalán nem lépek be az originbe. Kérlek segítsetek! Mit kell tenni ilyenkor? Veletek történt már hasonló?

2020. ápr. 28. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"De még nincs vége!" Ezen nagyon elmosolyodtam:)))


Nekem a steam is szokta ezt csinálni. Rányomsz a mindenképp álljon le és kikapcsol. Nincs ebből semmi. Ha nem szeretnéd, hogy ezt kiírja jobb alul a tálcán, jobb klikkel rákattintasz és a quit origin megnyomásával bezárja. Ha csak a megnyitott ablakot X-eld ki azzal még nincs bezárva a program, csak lerakja a tálcára. Nagy válószínűséggel a géppel indul maga az oigin, ezért is írja ki leálláskor, pedig te nem indítottad el. Ezt könnyű orvosolni. A feladatkezelőben van olyan fül, hogy indítás. Ott kiválasztod az origint és letiltod. Így már csak akkor fog indulni, ha elinditod a simset vagy magát az origin programot.

2020. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj be az originbe és kattintcs a "repair" gombra.
2020. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!