Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sekiro Shadows Die Twice...

Sekiro Shadows Die Twice kategória?

Figyelt kérdés
Keresek olyan PS4 játékot aminek a mechanikája olyan mint a Sekiroé. Tudom van több ilyen, de a feltétel az hogy ne legyenek benne szörnyek, zombik, démonok és egyéb félelmetes vagy undorító teremtmények. Tud valaki egyáltalán ilyen játékról?

2020. ápr. 28. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked a Sekiro fej nélküli óriásmajma, ami kakival dobál, nem elég szörnyű és undorító? :)

Akárhogy is gondolkodom, mindegyik soulslike játékban vannak szörnyek vagy démonok. Talán a The Surge az egyetlen kivétel, ott erőszakkal kiborggá változtatott emberek a szereplők, de szerintem ez legalább olyan rémes, mint a szörnyek.

Én megértem, hogy taszít a horror, de ha a Bloodborne-t kihagyod, a világ egyik legjobb játékáról maradsz le. Az én szememben a valaha készült legjobb PS4 játék.

2020. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Igen, az a majom többek között az egyik ami kicsapta a biztosítékot :D Láttam több videót a Bloodborne-ról is, aki a horrort kedveli, annak biztosan telitalálat.
2020. máj. 1. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem eddig a Horizon Zero down a best ;)
2020. máj. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!