Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja a psnek? 4-5...

Mi lehet a baja a psnek? 4-5 napja bevan lassúlva, akad. Durván 1,5 éves ps4 slim konzolom van és kb egy hete elkezdett lefagyni, akadni.

Figyelt kérdés
Pl: beraktam egy gamet, elindítom bejön a töltőképernyő áll a kép és kikapcsol a ps. Ezek után ha úrja indítom rögtön egy hiba üzenet köszönt. Ezt volt hogy megcsinálta vagy 4x egymás után, utánn kéken villogot a led és nem kapcsolt be. Van hogy az alap ps menüben megakad, vagy belassul a gép. Cds és letöltött játékok akadnak, van hogy 10-20 mp. -re megakad és utánna ilyen "gyorsított felvételbe" megy a játék. Lehet túl melegedik? Vagy olvastam hogy alaplap hiba lehet? :/

2020. ápr. 30. 14:26
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen hibas

Nem garis?


nem tudom slim be milyen tapegyseg kell


[link]


lehet azt kell cserelni csak

az a jobbik eset ha mast nem

2020. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet hogy tele van kosszal de hogy lett tele? Szervizben ugyis megvizsgaljak egeszet

de nem ilyen kis gondnak tunik, hogy takaritani vagy pssztazni kellene

2020. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy elsőre vinyóhibára tippelnék

de jó lenne tudni mi volt a hibakód

2020. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem garis :/ Kosz meg nem tudom hogy mehetet volna bele, mondjuk lehet tele van porral mert még nem szedtem szét egyszer sem, mert nem nagyon értek hozzá.

A hiba kód meg ez volt: ce-36329-3

2020. ápr. 30. 19:33
 5/5 anonim válasza:
500 GB vagy 1TB?
2020. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!