Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gazdálkodj okosan retro...

Jerry22 kérdése:

Gazdálkodj okosan retro változat társasjáték részei sehol sem láthatóak. A régi klasszikus változat újra kiadott termékéről van e szó?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a verzióról van szó... Sajnos vettem egy teljesen új változatot, ami egyáltalán nem gyereknek való, tele volt kamatszámítással, inkább volt matekóra mint játék...szóval a régi típusúra lenne szükségem... Tehát az a kérdésem, hogy a fent látható külső ilyen belsőt takar e: [link]



2020. máj. 2. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg vaterán vagy a jófogáson, mert kicsi rá az esély, hogy a szoci verziót kiadják. Teljesen elavult, már nincsenek azok az állami vállalatok, sőt, az egész "tervgazdálkodás", mármint ami egy háztartásét illeti, teljesen másképp van, mint a szocializmusban.

Arról nincs információm, hogy jogilag mi ennek a háttere, nem emlékszem, hogy volt-e valami vörös csillagos benne, de el tudom képzelni, hogy jogilag nem lenne lehetséges, újként a régi verziót kiadni.

2020. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!