Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen háborús játék? .

Létezik ilyen háborús játék? .

Figyelt kérdés

...amiben SOK TÁRSAM VAN, és nem olyan baromság, hogy egyedül kell szuperhősködnöm.


A Call of Duty sorozatot ne írjátok, mert az gagyi.


2010. júl. 28. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Medal Of honor ,COunter Strike
2010. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Operation Flashpoint.
2010. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha call of duty gagyinak találod más hasoló játék se fog tetszeni!

amúgy swat 4

2010. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért?!

Azt kifelejtettem, hogy Call of Duty-hoz hasonló játék kellene, de a Call of Duty tele van idegesítő hibával.


Szerinted az normális, hogy ha legnehezebb módban eltalál egy rakéta, akkor sem halok meg? Call of Duty 4-ben ez van. Magamtól meggyógyulok, vagyis gyakorlatilag halhatatlan vagyok. A társaim viszont tonna számra halnak meg. Arról nem is beszélve, hogy tele vannak hibával. A Call of Duty sorozat nem fejlődik. Azok a társakkal kapcsolatos hibák, amik a COD2-ben benne vannak, azok a COD4-ben is benne vannak.


PL. Az ellenség az ablakban van, a társam tőle néhány méterre, tisztán látja az ellenséget, de nem találja el. Az ellenség mellett jobbra és balra lévő falat lövi, de az ablakon nem talál be.


vagy


A COD 4-ben szórakoztam abban a küldetésben, ahol távcsövessel kell bújkálni, ha már biztonságban voltam mindig lebuktatta magunkat... a lényeg: miután az autók alatt átkúsztunk fölmentem rakétavetőért, lelőttem a helikoptert, jött egy csomó ellenség megy kutya, stb. Elbújtam, később csak azt vettem észre, hogy a társam 2-3 méterre "harcol" a hangtompítós távcsövessel az ellenséggel. Ott állnak egymással szembe, az ellenség 2 mp-enként lő egyet a gépfegyverből de nem talál, a társam is úgy lő, de ő sem találja el a közvetlenül előtte álló ellenséget. Rosszabb mint a Vice Cityben.

...

2010. júl. 28. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
te naon pro lehetsz, én hardban + veteránon játszottam ki a cod4-et és mind2ben ha rakétával meglöttek akkor meg is haltam. Mond már el hogy hogyan csinálod? Jah és nekem a társaim elég szépen irtják a terrorista sereget, vagy 10x biztos volt h vki megmentett a csapatomból, és én ha tűzharcban vagyok vmiért nem csinálnak olyat a társaim hogy beálnak az ellenség "pofájába" és onnan lövödöznek :S, a "távcsöves" pályán meg (ami sztem ink "csipás pálya" de m1) ott pont az a lényeg hogy ne rpg-vel lövöldözz hanem csak azt nyird ki akit muszály :(
2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vok:


jah és h a kérdésedre is válaszoljak: Crysis,Brothers in arms, Rainbow Six Vegas 1-2, MoH, Battlefield (bár ez ink multi)

2010. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megint előző vok:


Crysis nem mer ott 1személyes hadsereget kell játszanunk.

2010. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát elszomorítalak a mai játékoknál divat az ön gyógyilás!
2010. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A COD1-ben nekem is jók a társaim és nem halnak meg olyan köünnyen!
2010. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!