Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Last of...

Mi a véleményetek a Last of us 2-ről? Spoiler is lehet!

Figyelt kérdés

Sajnos az új Ac előzetese alatt szembe jöttek velem a spoilerek és hát eléggé elgondolkoztam hogy kifizessem e a gyűjtői kiadást (ami nem épp olcsó)

De Nem teljesen értem a dolgokat.

Valaki el tudná magyarázni hogy miről is szól?

Ugye van egy új karakter, ő kicsoda?

Nem akarok egy szar SJW játékkal játszani, ennek itt semmi keresnivalója szerintem.



2020. máj. 4. 02:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Jósokat az ezotériában kell keresni.
2020. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

A "Critical Drinker" yoitube csatorna (angol nyelven) csinált egy elég jó összefoglalót a spoilerekről és arról, mi a helyzet most a stúdiónál.


Én az alapján nem hogy a gyűjtői kiadást nem venném meg, még az előrendelést is visszamondtam és megvárom a megjelenés utáni visszajelzéseket. Azzal, hogy pár héttel később ugrok neki, ha érdemes, nem veszítek semmit.

2020. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Az Otherworld a napokban csinált videót a játékról, es nem lett agyondicserve.
2020. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Majd ha végigjátszottam elmondom a véleményem.
2020. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Az új szereplő transzfesztita. Kb a játék felénél ez a szereplő egy golfütővel brutálisan agyonveri az addigi főszereplőt, Joelt, és onnantól a tranit kell irányítanod. A játék felében egy homofób keresztény szekta elől menekülsz a lezbikus csajjal (már az első részben is lezbi volt, de itt ez az egyetlen tulajdonsága neki). A transz "csaj" később egy terhes nőt is agyonver azt hiszem, ezekre emlékszem konkrétan. Amúgy Anita Sarkeesian dolgozott a játékon, ha nem tudod ki ő, keress rá és sok minden világos lesz.
2020. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Az transzvesztita és nem is azt jelenti, amire gondolsz. Ježuš, legalább a fogalmakkal lennél tisztában, az transzszexuális lenne.

Abby egy nagyon maszkulin nő, kb. mintha levágták volna egy nő fejét és ráillesztették volna egy nagyon izmus fiú testére. Nem kell minden hülyeségét elhinni a Trump-hívőknek, mert ugyanakkora hisztigépek, mint a sjw-ék.

A sztori egy rakás lócitrom, de nem a karakterek kinézete vagy szexuális beállítottsága miatt. Ez van akkor, amikor két hetero író akar nagyon elfogadó lenni, csak még életükben nem láttak élőben se leszbikus, se meleg, se homofób embert és mindegyiket úgy ábrázolják, mintha űrlények lennének.

2020. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Egyelőre annyi biztos, hogy van Abby, aki nem túl nőies és cseszettül ki van gyúrva. Minden más csak spekuláció, pletyka vele kapcsolatban, de mégis mindenki tényként kezeli, hogy transz.


Az első rész végén Joel halomra gyilkol egy csomó orvost, Abby az egyik ilyen orvos lánya, ezért üldözi Joelt.

Egyébként a terhes nőt is csak addig veri, amíg nem szólnak neki, hogy terhes.


A homofób szekta szintén csak pletyka, semmi sincs megerősítve belőle. A pletykák szerint a szekta a játék elején megöli Dinát, viszont a kiszivárgott felvételekből, tudjuk, hogy Dina még él Joel halála után is, ami jóval később van. Plusz a több órányi anyagból az ég világon semmi sem utal a szekta létezésére.


Nekem eddig úgy tűnt, hogy nincs benne túltolva a PC bullshit, de nyilván mindenkinek más az ingerküszöbe. Van akinek már az is sok, hogy van egy leszbi meg egy valószínűleg transz főszereplő. Nekem úgy tűnt, hogy ezek a karakterek árnyaltabbak, mint a szokásos lgbtfasztudjami töltelék karakterek. Amíg ez tényleg így van, addig nem különösebben zavar, hogy transz vagy nem transz.

2020. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

"Abby az egyik ilyen orvos lánya"

Nem lány, hanem tranzszexuális, jó?????4 xD

2020. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Majd ha bebizonyosodik, akkor úgy utalok rá, jelenleg viszont minden pletykát és féligazságot próbáltok úgy beállítani, mintha az a világ vége lenne.


Nyugodtan le lehet pontozni egyébként, én tényeket írtam le a játékról, ha ezeket nem vagytok képesek felfogni, azzal csak azt bizonyítjátok, hogy ugyanolyan elfogult, túlérzékeny picsogós emberek vagytok, mint az SJW-k, akiket annyira utáltok.

*Insert triggered feminist meme*

2020. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Bírom, hogy mindig azok fröcsögnek legjobban, akik még azt sem képesek leírni helyesen, hogy "leszbikus" vagy "transzszexuális".
2020. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!