Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2 level 100-nál mit...

Payday 2 level 100-nál mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
A Payday 2 nevű videójátékban már kb. fél éve elértem a level 100-at. Gondoltam ezzel nem kell fogalkozni, de észrevettem, hogy több játékosnál pl. azt írja, hogy: IV 39 lvl, vagy VII 76. lvl meg hasonlók. Gondolom akkor lehet tovább szintet lépni, de folyamatosan kapom az XP-t mégsem történik semmi.
2020. máj. 4. 20:23
 1/4 anonim válasza:
60%

Inventory-ba van olyan hogy "Infamy" arra rámész és szintet léptél

de ahoz kell 200.000$(vagy 200 milla már nem tom) offshore pénz, meg ami van fegyvered azt se használhatod mindet mert el kell érni a szintjét de nem veszi el ami csak eltűnik az a 200.000$ (vagy milla) offshore pénz.


UI:Ja és Infamy-n belűl kapsz pontot és azt egy fán eltudod kőlteni xp boost infamy mask.

2020. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

120-or lehet elérni a lv 100-at és ekkor ki lesz maxolva minden skill, sebzés és minden extra, ilyenkor lehet már a buldózereket is 1-2 ütéssel ölni.


Tudtok valami oldalt ahonnan lelehet tölteni az payday 2 ultimate editiont?

2021. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Innen megveheted,nem is drága

[link]

Én még Steam-en megkaptam ingyen amikor 5000db volt ingyen elvihető

(meg még hozzá megvettem ezt-azt)

2022. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vagy itt is körülnézhetsz

[link]

2022. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!