Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wtfcase. Su/ az mennyire...

A wtfcase. Su/ az mennyire biztonságos hely. Mert kaptam egy vadidgen embertől rá 20 eurót és nyertem vele kb 4000eurót. Szerintem kamu. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak úgy engedi, hogy kivegyem a sineket, ha depositolok 5eurót

2020. máj. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb oldal már nem a klasszikus átverést csinálja, hogy behúz egy kamu nyeréssel, majd miután elkezdesz játszani szépen elveszted mindened, a végén pedig elkezded a saját raktárad tartalmát is feltenni majd elveszteni, hanem egyszerűen egy adathalász oldalt üzemeltetnek amibe lépve a fiókodat ellopják, leveszik róla a steam guardot majd átírják az adatait.


Ha nem a második történt veled, akkor még mindig ott az első lehetőség. Semmi nincs ingyen, itt a csalás az lesz, hogy nem nyertél valójában semmit, de ha fizetsz nekik 5 eurót akkor lehúztak 5 euróval. Ha ezt eljátsszák 1000 balekkal, az 5000 euró tiszta nyereség. Téged pedig a hatalmas kamu nyereménnyel kápráztatnak el és altatják az elővigyázatosságot, illetve egyszerű pszichológiai trükk, hogy egy nagy nyereményért cserébe hajlandó vagy egy kis összeget kifizetni.


Az összes nigériai csalás ugyanígy működik. Nyertél vagy örököltél vagy megbíznak hogy segíts kimenteni egy halom pénzt, cserébe csak a tranzakciós díjat kell állnod. És sokan elhiszik, hogy mondjuk 500 euróért cserébe te majd milliókat fogsz kapni. A kérdésben ugyanez a csalás van, csak modern köntösben.

2020. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy kamu.
2020. máj. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!