Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 18, melyik csapattal...

Fifa 18, melyik csapattal legyek (karrier mód)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Fifa 18-at, régóta játszom vele. Sokszor kezdtem gyengébb csapattal (másodosztályú Nottingham Forestból világverő BL csapatot csináltam 5 szezon alatt), angol 4. ligából is jutottam már fel PL középmezőnybe csapatot (asszem a Coventry City-t), de 5-6 szezon után unalmas lesz. Nagy csapatban nem gondolkozom ahol a csapat nagy része 85+os és 100 misi fölött van a büdzsé, azokkal túl egyszerű legendás módon is. Oroszoknál is voltam a Dinamo Moszkvával, németeknél Bayern 2-t faragtam a Köln-ből, Calcio ligát nem szeressem, az kilőve... Spanyoloknál legutóbb a Lugo-t juttattam fel az első osztályba, utána BL-be, de valahogy új dologra vágyom a karrier módban. Tippek?
2020. máj. 5. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a játékmód már nem tartogat túl sok újdonságot neked. Mi lenne ha csak játékos karriert kezdenél?

Vagy ha mindenképpen a csapat menedzselés érdekel, akkor esetleg a Football Manager-nek adhatnál egy esély.t

2020. máj. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom FIFA 18-hoz nem készült HSP. Pedig érdekes lenne mondjuk a magyar harmadosztályból eljutni BL győzelemig.
2023. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!