Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok hasonló androidos...

Tudnátok hasonló androidos játékot mondani?

Figyelt kérdés
Itt inkább csak azok fognak tudni válaszolni aki tudja mi az az anime, na olyan játékra gondoltam ahol vannak lányok(mindenféle lányok, félvérek, minden korosztályban), és őket összelehet gyüjteni és harcolni kell velük vagy kalandozni vagy bármi amit lehet csinálni, az lenne a legjobb hogy ha nagyon nagyon sok karakter lenne benne és mind lány lenne vagy ha nem is akkor nem olyan sok fiú, az is jó lenne ha lenne benne sok costume, a játékmenet mind1,valami ilyesmire gondolok, ne felejtsétek hogy androidra kell, itt van pár példa milyenekre gondolok: goddesskiss, ode to heroes, girls chronicle stb...

2020. máj. 6. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataim alapján a gacha játékok azért nem kötnek le sokáig, mert minden karakter random, és egyiket sem ismered. Én tavaly novemberben megismertem a Crossing Void-ot, ami létező és ismert anime karaktereket hoz össze, és imádom! Eleinte volt, hogy kimaradt pár nap, de hónapok óta nem volt olyan nap, hogy ne léptem volna be. Teljesen ingyenes játék, akkor sem állsz meg a fejlődésben, ha csak az ingyenes részeivel játszol, és rengeteg játékmód és event van. Tudom, nem egészen ilyenre gondolsz, mert amit te keresel, az többnyire a hentai játékok kategóriája. Baromi sok ilyen játék van, de a többség pay2win, azaz mindenért fizetni kell, nem is tart sokáig, pont emiatt, és nem is kötne le sokáig, mivel egyik karakter megszerzése sem motivál, mivel nem ismered. A Crossing Void-nál viszont ha nagy animés vagy, kb. mindegyik animét és karaktert láttad már legalább képen, ha pedig a kedvenced is, akkor megéri fejlődni és küzdeni azért, hogy megszerezd. Sok benne a női karakter amúgy. Én mindenképp csak ajánlani tudom. Ha érdekel, írhatsz privit is, és akkor beszélek róla részletesebben.
2020. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!