Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek van értelme 230...

Szerintetek van értelme 230 eurós CS:GO kést venni, csak azért, hogy játszak vele?

Figyelt kérdés
Persze nem egyben akarnék rákölteni ennyit, hanem mondjuk havonta töltenék fel 10-30 eurót, és így összegyűjteném rá a pénzt.
2020. máj. 7. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs. Az árfolyam ingadozik, és bár benne van hogy akár 5-10 év múlva kétszer annyit érhet, de az is hogy majd a felére esik le az ára.

Azon is érdemes elgondolkodni, hogy te ~80 ezer forintot fizetsz egy virtuális kozmetikai tárgyért, ami semmi másra nem jó, csak a 8-12 éveseket lenyűgözni párszor. Ha saját tényleges szórakozásra vagy ku®vákra költöd is nagyságrendekkel nagyobb élményt szerzel belőle.

2020. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom, viszont amennyit havonta eltennék rá félre, az tényleg csak a pénzem töredékét viszi el, és emelett bőven jut pénz valódi szórakozásra is.
2020. máj. 7. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

"Persze, ezt tudom, viszont amennyit havonta eltennék rá félre, az tényleg csak a pénzem töredékét viszi el, és emelett bőven jut pénz valódi szórakozásra is."


Maga a költés értelmetlenségén ez nem segít. Ha csak 800 Ft-ba kerülne is a dolog, ugyanúgy értelmetlen lenne, max. arányaiban kevésbé mozgat meg a potenciális veszteségem belőle.


Szóval ne úgy tedd fel magadnak a kérdést, hogy megérnée, hanem hogy sajnálnád e ezt a potya 80 ezret egy digitális kozmetikáért.

2020. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amibe még nehéz belegondolni, hogy ami ma luxus és játékra elszórt 80 ezer forint, lehet pár év múlva +1 havi lakhatás vagy kéthavi kaja ára lehetne, ha bedurvul a válság.
2020. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
230 euróért vennél pár darab nullát, meg egyest? Mert nem kést veszel, hanem egy digitális valamit, ami nem is a tied! Sosem értettem az olyan embereket, akik képesek pénzt ölni játékokba, csak azért, hogy villoghassanak a haverok előtt, hogy bibííí nekem ilyenem van, ilyen skinem van. Komolyan a mai 10-15 évesek barbibabáznak a karaktereikkel, nem csoda, hogy annyi a ratyi!
2020. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapbol nem ertem hogy sokan miert csorgatjak a nyalukat haszontalan skinnekre, de hogy meg penzt is adni erte, nalam mar az agyhalal jele.

Mondom ezt 20 evnyi jatektapasztalattal, es sok sok CS meccs utan...

2020. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy opció, ha kell megveszed, ha nem hát nem. Most mindenki jön itt, hogy felesleg, semmi értelme.. Ami igaz is, mert tényleg semennyire nincs értelme, de ha te úgy érzed neked igen is kell és nem fog hiányozni az az összeg, akkor vedd meg.
2020. máj. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!