Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nyelveken lesz elérhető...

Milyen nyelveken lesz elérhető az Assassin's Creed Valhalla?

Figyelt kérdés
Főleg a magyar nyelv érdekelne, persze. Mert az interneten láttam olyan cseh petíciót, hogy a cseh nyelv legyen benne, ugyanis a lengyel és a magyar benne van. Viszont sehol nem találtam arról hírt, hogy a magyar tényleg ot lenne. Valami forrás?

2020. máj. 7. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azok, amik az áruházi oldalán is fel vannak tüntetve.


[link]

2020. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lengyel valóban benne van, de magyarra ne is számítson senki. Túl kicsi ország vagyunk, és túl kevés játékot veszünk.
2020. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell értenem a 2. válaszolóval. Nem is az hogy kicsi ország vagyunk, inkább az a baj hogy torrent-es ország. Márpedig ha nincs bevételük tőlünk akkor nem is lesz magyar felírat nekünk. A sims 4 se kapott már magyar felíratót, vagy pl a Fifa se kapott már X rész után szinkront... Egyszerűen nem éri meg a fejlesztőknek hogy a mi nyelvünkre is fordítsák mikor úgy se vesszük meg, csak a "virágbolti" változatot. :(
2020. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Sajnos igaz. Amíg csóróság van, addig ne számítsunk jóra. Pedig ha a környező országok magyarjait is számoljuk, nagyobb nyelvterület vagyunk, mint maga Magyarország.
2020. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem véletlen, hogy a mai napig van cseh nyelvű FIFA és Sims. Pedig nem sokkal gazdagabb ország, mint a miénk.
2020. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én is határon túli vagyok. :D De én azért szoktam venni játékokat, csak a régieket torrentezem, amik már nem kaphatóak Ps4-re :D
2020. máj. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!