Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez miért legit, a PUBG mobile-...

Ez miért legit, a PUBG mobile-ban?

Figyelt kérdés
Vannak ugye bizonyos fegyverek, amik nagyobb összegekért felfejleszthetőek (lásd: jeges M4). Állítólag ezeknek a fegyvereknek ezzel a sebzésük is nől. Szóval az én M4-em sebez mondjuk 30-at, addig a gazdag gyerek M4-e 50-et? Ezt hogyan gondolják? Én ezen kiakadok egy picit. Illetve a másik dolog: Nemtudom, ki néz profi PUBG mobile profi játékosokat, akár YT-n, de én azt vettem észre, hogy náluk konkrétan nem szórnak a fegyverek. Ottvan az M249, ami valljuk be, távolra kiszámíthatatlan.. Nah erre jön a Levinho gyerek, felteszi rá a 6X-et, és ledarálja, a 100 méterre lévő ellenfelet vele pár lövésből, és nő recoillal gyakorlatilag.. Nem gyanús ez picit? Oké, profi.. Nyilván kitűnik a többiek közül oké. De alapból úgy rángat az a fegyver, hogy lehetetlen megfogni messzire, de ez hagyján., a srácnak egy pontba megy szintén miden tölténye. De ugyamígy lő a srác AKM-el is, ami a másik nagyon kiszámíthatatlan, hatalmas rúgású fegyver. Azért sok gyanús dolog van szerintem, a PUBG mobile háza tájékán :)

2020. máj. 7. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval az én M4-em sebez mondjuk 30-at, addig a gazdag gyerek M4-e 50-et? Ezt hogyan gondolják?

Ez az első játék amivel valaha jatszodtal?

Az ilyen p2w vackok évek óta léteznek.

2020. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1: Nincs olyan szó, hogy "jatszodtal". JÁTSZOTTÁL.
2020. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1#. Lehet, de ez nem fer dolog. Ezek nem egyenlő esélyek, hiába random jatek a pubg
2020. máj. 8. 13:35
 4/7 anonim válasza:
Jaj ezeket hogy levinho, panda, tacaz az ilyen "nagy" játékosokat figyelembe se vedd. Egész accaountjuk megvan bibrálva. Nekem is feltűnt az ami neked. És még tudod mi? Az, hogy ők mindig találnak fegyvert. Mondjuk 10 meccsből 8szor egyből találnak landolás után ak-t m4et meg 2es west stb. Amikor 4en mennek rá, vannak helyzetek mikor simán ki tudná lőni az ellenfél levinhot de nem lő, vagy ha lő is, akkor úgy mint egy bot. És ez asia szerver. Full kamu az összes ilyen "profi" játékos. Mikor megmutatjak a beállítást akkor gyroscope van nekik beallitva. De mikor csak a gamet látjuk akkor már nincs az, mert akkor észre lehetne venni. Vagy még a kezük remegése is 0% mint a recoiljuk?:) érdemes ezeken elgondolkodni
2020. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fura mindenestere. 40 killek, ráadásul ace, conqureor játékosok ellen. Én eggyet nem lőnék el, nemám komplett teameket soloba. Ők mindent tudnak, és minden facelést túlélnek, ráadásul mindig jól helyezkednek. A fegyver még okés, mert javarészt olyan helyre ugranak, plusz a sok loot, drop. De persze lehet szépen lőni messzire, alaírom. Csak nem 6x Beryl, M249-el. Még a srác sniperrel sem lő mellé szinte soha. Jó igaz, hogy ugye amit írtam, kifullozott fegyverek, de maga az egész játékuk fura. Az fix, hogy jó jatékosok, de kétlem, hogy nincs itt valami turpisság.
2020. máj. 23. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval az én M4-em sebez mondjuk 30-at, addig a gazdag gyerek M4-e 50-et? Ezt hogyan gondolják?

Ember, fogd mar fel, a jatekipar nem szeretetszolgalat hanem profit orientalt iparag. Ez nem csak a pubg-ben van, hanem rengeteg mas jatekban. Ezeket hivjak pay2win-nek, es ertelmes jatekos messze elkeruli ezeket a jatekokat.

2020. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felfogtam lányom, szó nemvolt erről. Ezt magában a kérdésben írtam ki, és igazából csak undorító dolognak tartom. Már rég nem erről van, de ne zavarjon.. Arról megy a téma, hogy legiten játszanak e a profik, vagy nem, az erősebb fegyver most mellékes :)
2020. máj. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!