Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks legjobb silver...

World of tanks legjobb silver farm?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kezdtem el a játékot és nem voltam képes gazdálkodni az ezüsttel, folyton új tankokat próbáltam ki. Mi lenne a legjobb mondja hogy silvert farmoljak? Premium accountot mellőzném, viszont egy prémium tankra szívesen beruhaznek. Light (spottereket) szeretem, gondolkodtam is a Type 64 en, viszont logikam szerint minnel nagyobb a tier annál több a jövedelem. Lenne a type 64 nel jobb spotter 7-8 as tierben? Mert gondolom 9 es 10 nel mindegy mivel játszol többségében csak levon a játék, mert drága minden. Elérhető tankokat is szívesen fogadok, csak ugye a grind, mire meglesz, ezért gondoltam premium tankra.

2020. máj. 8. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

LT-432 sztem jó választás. Progetto is jó lehet, vagy a prémium ebr, bár azt nem ismerem.

Alapvetően tankokat és felszerelést csak leárazáskor veszek, így jobban kijövök, viszont leárazas előtt adok el, amitől meg akarok válni.

Nekem pl megvan a Type 64, de nem figyeltem, h mennyire jól hozza a pénzt.

Ami viszont sztem jól hozza, az a prémium fiók. Én leginkább ezt javasolnám, úgy időzítve, h az épp aktuális Frontline időszak alatt is aktiválva legyen. Veszel hozzá egy progetto-t és dől a pénz, de igazából bármilyen prémium tankkal.

Ami jó választás sztem; Progetto, Skorpion G, WZ-120-1-G FT, (joker a T26E5, de nekem nem áll kézre...meg kicsi az alfa sebzése).

Olyanok, h Defender v IS-3A...gőzöm sincs...

Nézegess visszajátszásokról összesítőt akár wotreplays-en, akár vmeik wot-record oldalon...

Rem tudtam segíteni,

Üdv :)

2020. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az EBR az úgy amblokk tetszik, de persze először az amx oldalnak futottam neki, 7 nel tartok, de közben az EBR en is el akarnék indulni, meg persze sved TD, ezért is fogna jól egy premium tank. Várható most a közel jövőben egy le árazás? Mert akkor szívesen lecsapnék az LT-432 re. Mellesleg ott van az ELC EVEN 90, azt se találom rossznak, csak eddig senkitől nem halottam semmit róla, semleges, így nem tudok dönteni.
2020. máj. 8. 14:32
 3/3 Maybe Koys? ***** válasza:
Spotterekkel Lt-432, EBR 75 FL 10, esetleg M41D, de gyors és jó med lehet még neked a Progetto 46, Skoda T27, T-44-100 is.. Később, amikor lesznek tizeseid tudsz keresni egy klánt ami indul CW-n, ott ha a legjobb 8000-ben vagy tudsz 4000 kötvényért 10-es prémium tankot venni.
2020. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!