Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age Inquisitions...

Dragon Age Inquisitions játékot izometrikus nézetben nem lehet játszani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem a third person nézetű játékokat (kivéve Star Wars), meg egyébként egy RPG-nél szerintem pont ez a lényeg, ez különbözteti meg a hack 'n' slashtól. Annyit találtam, hogy modolni lehet, de nem szívesen pisztergálnék bele az eredeti játékba, ha nem muszáj. Szóval hivatalos patch nincs izometrikus nézetre? Köszi!
2020. máj. 10. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2020. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi az az izometrikus? Marmint szamodra


mivel az rts (strategia) "felul-oldalt" nezet az ami a "hack'n'slash" nezet


pont a "TPS" nezet az kalszikus (3d) rpg nezet az amit a GTA k is hasznalnak


szoval


en inkabb ilyen volumenu jatekokbol azt hianyolom ami Skyrimben van vagyis lehet FPS es TPS nezetben is jatszani (es azthiszem meghozza oldalkamerazni is akinek ez fontos, nem beszelve arrol hogy TES eket (Bethesda jatekait Fallout) nagyon jol es egyszeruen lehet modolgatni problemak nelkul

bar ugytudom valamenyire DA (Bioware) is beepitett modolasi lehetosegeket, igy nem feltetlen lesz gond ha a hivatalos rendszeren belul lehet modolni

2020. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van taktikai nézett. De abban nagyon kicsi a látótér. Nem tudom miért kellett elrontani a Vérvonalak tökéletes kamera nézeteit.
2020. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, harmadik.
2020. máj. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!