Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem unalmas már...

Csak szerintem unalmas már Bereznay Dani hypeolása?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már,hogy minden erről a gyerekről szól.Értem Én,hogy a F1 a királykategória és annak az esport részlegén van a gyerek,de ezek az istenítő cikkek,amiket egyes autósport oldalak írnak egyszerűen nevetségesek.Nevetséges,hogy a magyar autósport média ennyire nyalja Dani hátsó részét és úgy tesz,mintha rajta kívül egyáltalán nem lenne más esportoló a virtuális autóversenyzésben.Vannak magyarok,csak normálisan körül kéne nézni.Belegondolni is rossz,hogy mit csinálna a média,ha ez a gyerek bemákolna(Mert máshogy nem tud..) egy bajnoki címet az esportsban...Tolnák a cikkeket a pofánkba napi szinten 5 éven keresztül..


Ti mit gondoltok erről?



2020. máj. 10. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most hallok róla először. Biztos más oldalakat látogatok.
2020. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira csak nem mehet jól a hypeolás, mert érdeklődök a játékok világa iránt, de fingom nincs róla ki ez. :D
2020. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom ki ez.
2020. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam róla.
2020. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos igazából van benne igazság ,elég nagy ,sajnos sokat foglalkoznak vele ,de ez is csak az F1 miatt van sajnos,hol ott ráadásul az F1-es játék a legrosszabb minden komolyabb cím közül. Viszont a tudását illetően nincs mit megkérdőjelezni,ő (is) egy nagyon jó pilóta,az meg hogy hogyan és mikét foglalkoznak vele nem az ő baja.

UI: Az előttem lévő 4 kommentelőtöl kérdezném,hogy ti mégis mennyire álltok közel az F1-hez,mennyire követitek?

2020. máj. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5: Aktívan követem az F1-et, csak a hazai médiabohóckodás marad ki teljesen.
2020. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dani pedig a hivatalos Boxutca oldalakon is fel szokott tűnni,illetve legutóbb Leclerc és még néhány F1-es pilóta és világhíres focisták és egyéb sportolók társaságában szimulátorozott. Egyik alkalommal a mezőnyt még el is kellett engednie a másik alkalommal pedig 2x kellett kiállnia.

[link]

2020. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%
Tehetséges, de én már nem annyira szeretem. Amikor még nem igazolta le a Mercedes addig nagyon szerettem mert nagyon földhözragadt srác volt, jó volt a tempója és tudott érdekességeket is mondani. Vettel szurkoló, de amint Mercedeses lett egyből poénkodott a megforgásaival. Valszeg kirúgták onnan, ment az Alfába már újra védi. Akkor most mi van? Idegesít hogy minden egyes videójában kiemeli hogy a pálya MINDEN EGYES CENTIMÉTERÉT KI KELL HASZNÁLNI meg a 8000 forintos kormánya amit emleget, stb.. igen, nyilván ha én 20 évesen valós F1 pilótákkal lenne ilyen kapcsolatom lehet én is öntelt és egoista lennék, de engem nagyon zavar amit csinál. Bohóckodik a Codemasters játékában amikor megmutatta hogy ő képes a RaceRoomban
2020. máj. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%

na szépen lenyomtam az entert :D

... is első helyre behozni az autót. Az egy rendes szimulátor, ugyan úgy lennének bajnokságok ahol alázná az egész világot de marad egy árkád játékban. Érdekesen gondolkozik. Emberileg és személyesen nem ismerem, de amit a médiának mutat nagyon nem tetszik. És az is nevetséges hogy amikor nézhetjük kamerán hogy hogyan vezet.. az zseniális, a pedált nem kímélve erőből beletapos, minden kanyarban keményen bedől mintha be akarna látni a kocsi elé és húzza oldalra a kormányt. Ezzel szemben megnézel bárki mást olyan nyugodtan vezet.. sokkal agresszívabb stílusa van, jobban pörgeti a motort és a kerekeket míg mások inkább egyel fentebb váltanak. Könnyebben kigyorsítana de inkább a nehezebb utat választja.

Ettől függetlenül szorítok neki mint egyetlen F1 e-sport magyar (legalábbis ahogy én tudom, biztos van más is). Mondjuk ma néztem a RaceRoom Hungaroring Legyél a következő Michelisz bajnokságát.. hát ezerszer szorosabb és keményebb a mezőny mint az F1-ben, sokkal izgalmasabbak voltak a csaták és majd kiugrottam a székemből egy-egy jelenetnél és nem Szujó kommentálása miatt :D

2020. máj. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mercedestől saját állítása szerint azért jött el,mert sok elvárásuk volt felé,viszont "tanulás" szempontból meg nem voltak jók az alapok,szóval jobb fejlődési lehetőség és elvárások várták az Alfánál a Merci nagyon fellengzős.Na igen érdekes vezetési stílusa van,nemrég mesélte ,hogy jó pár fékpedál alkatrészt tört már el,furcsa egyébként ,hogy így vezet,mert ha a legendás 8000Ft-os kormánnyal nézzük,ott tuti nem így tanulta meg szerintem ez a játék hibája is,bár tény F1-es autó azért a valóságban is jó nagy fékerejű és tapadású gép,meg mondjuk a fékpedál is tuti kemény. Hogy mért versenyez F1-ben. Mert F1 a legnagyobb sportágak egyike (sajnos a legrosszabb official játékkal,szörnyű az a játék és érthetetlen ,hogy egy részt mért több játékot fejlesztenek,másrészt hogy sikerül ennyire különbözőre ,na meg ha tudják ,hogy sz*rok akkor mért nem csak arra koncentrálnak) és hiába lenne lehetőség ,még mindig ez a best sportágak egyike.Egyébként van híres eSport pilóta Raceroomban és GT Sportban is,sőt utóbbi elvileg tán volt már bajnok is.
2020. máj. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!