Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Identity V játék kérdések?

Identity V játék kérdések?

Figyelt kérdés

1. Szóval az a lényeg hogy van egy karakter akivel játszok. Már ki maxoltam mindenét stb. De még mindig nem kaptam meg azt hogy "Embalmer performer" (lehet nem így írják) és nem tudom mit kéne tennem ahoz megkapjam , mert eddig csak 2 karakterhez kaptam meg. (A gardenerhez és a Hellemberhez) és nem tudom hogy akkor mit csináltam hogy megkapjam azokat. Szóval jó lenne tudni.



2. Az van hogy van két ruhája az Embalmernek ami nekem nincs meg , meg egy Grafitije

És a Grafitihez azt írja hogy járjam körbe a Manort és nézzem meg a sarkait. Ezt megtettem , de nem történt semmi, nem tudom hogy mit kéne tennem ahoz hogy meg vegyem. Vagy ez már lejárt? Mert nagyon szeretném azt a Grafitit! Na de visszatérve a ruhákhoz! A limitált ruhákat már esélyem sincs megkapni? Vagy esetleg meg tudom venni valamilyen módon? Ha kell akkor még igazi pénzt is adok érte vagy hasonló. (Mármint ha van ilyen opció amivel meg lehet venni a játékban) Nem vagyok kezdő , csak amikor voltak az események nekem nem volt nagy szerencsém, de továbra sincs szóval igen..


Nagyon köszönöm előre a válaszokat! Ha van kedvetek játszani akkor itt az id-m: 2263046



#ruha #játék #graffiti #Dead by Daylight #Identity V #4vs1 #embalmer #barzsamozó #aesobcarl
2020. máj. 10. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Csak akkor fogod megkapni az "Embalmer performer" címet, ha vele játszottál a legtöbbet.

2.Sajnos a limitált ruhákat már nem kapod meg. Amikor pedig azt írja hogy járd körbe a manort akkor nem komolyan gondolja,hanem csak azt jelenti hogy még nem lehet megkapni a ruhát.

Remélem segítettem.

2020. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh rendben, köszönöm! Idő közben meglett az "Embalmer Performer" lol. 💙
2020. okt. 30. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!