Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha olyan játékot törölnek le...

Ha olyan játékot törölnek le Xboxról ami lemezen van, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal összevesztünk, cserébe mire hazaértem letörölte laza 20 játékomat a konzolomról :)

Amit online vettem azt simán visszatöltöm, azt tudom. De ha CDn volt egy játék és úgy törölte hogy az épp bent volt, akkor minden frissítés stb is ment a kukába vagy hogy van ez?


2020. máj. 11. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha online van a gép akkor a lemezes játékok legfrissebb változatát telepíti fel. Vagyis attól függően mennyi frissítés volt hozzá az is lehet, hogy akár semmit nem telepít lemezről. Tehát az is lehet hogy eredetileg egy játék mondjuk 20GB volt és azóta jött hozzá 10GB frissítés. Akkor 20at a lemezről és 10et a netről telepít. De ha azóta teljesen átdolgozták a játékot (ami online játékoknál gyakori), ilyenek pl a Doom, Overwatch, Rise of the Tomb Raider akkor egy teljesen új verziót tölt le egy az egyben a gép és semmit nem telepít a lemezről. Csak azért kell, hogy bent legyen, hogy bizonyítsd,hogy megvetted.


A mentés egy külön dolog, az úgy működik Xboxon, hogy ha neten vagy akkor a gép kb 5 percenként csinál egy biztonsági másolatot a mentésekről az MS szerverekre. Ha letörölsz egy játékot (uninstall) és később visszarakod, akkor ha újratelepíted és elindítod netkapcsolattal akkor a gép visszatölti a mentést. Általában amikor megnyomsz egy gombot a főképernyőn.


Ha a barátod hozzáértő gonosz volt akkor viszont lehetséges a mentést külön törölni uninstall előtt a manage game menüben. Ott ha DELETE-t nyomsz a mentésen akkor törölheted a gépről és a tartalékot az online szerverről. Akkor viszont örökre elveszik a mentés.

2020. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Annyira nem ért hozzá az tuti, hogy a mentéseimet is törölje szerencsére :)

2020. máj. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!