Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Role play játékok?

Role play játékok?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani ps4-re role play játékokat? Mint pl a gta v rp,csak ugye az nincs konzolra.Telefonra is lehet,de szerintem ott egyáltalán nincs.

2020. máj. 11. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted a role play-t, hogy RPG, akkor a legjobb RPG-k PS4-re jelenleg:

- Witcher 3

- Horizon Zero Dawn

- Red Dead Redemption 2

- Days Gone

- Fallout 4

- God of War

- Assassin's Creed Odyssey

2020. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem így értettem :(

Egyébként az összeset kijátszottam,de én mint fent is említettem a gta 5 rp féle szerepjátékos játékokra gondoltam.Esetleg vannak-e ilyenek ps4-re?

2020. máj. 14. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan role play érdekel, ami online, te vagy a karaktered, és úgy is kell viselkedned, ahogy mindenki másnak, és ez tök buli lehet, akkor erősen ajánlom a World of Warcraft nevű online játékot, annak főleg a Classic változatát. Ott aztán tényleg óriási roleplay megy, és elég szórakoztató, ahogy néha csak leülünk fejlődés közben néhány szembejövő játékossal, és elkezdünk hülyülni. Vannak kifejezetten RP szerverek is, ahol ha nem vagy szerepben, azt büntetik is.
2020. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda ezért a roleplay dologért, de a wowban tényleg megszerettem. Megvan a hangulata, ahogy fejlődésből kicsit megpihenve leülsz egy székre egy helyi kocsmában, és összehaverkodsz néhány humannal, törppel vagy gnome-al, akikkel elhatározzátok hogy közösen mentek neki egy közeli ellenséges erődnek, és közben végig szivatjátok a gnome-ot, hogy kicsi és gonosz xD a törpének meg folyton adogattam a különböző piákat hogy legyen berúgva mert úgy viccesebb :D mindenki élvezte, nagyon jó élmény volt
2020. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,eddig soha nem vettem rá magam hogy kipróbáljam a wowot,de most ahogy írjátok,ideje adni neki egy esélyt :D
2020. máj. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!