Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy találhatnék ilyen játékot...

Hogy találhatnék ilyen játékot online?

Figyelt kérdés
Röhögni fogtok, a teveclubon találkoztam egy olyan játékkal, hogy minél hosszabb útvonalat kell kirakni útvonalkockákból egy kb. 8×8-as játéktáblán. Az útvonalkockák persze véletlenszerűen jönnek, van amelyiken egy kanyar van, van amelyiken útkereszteződés, van egyszerű egyenes útdarab vízszintes és függőleges helyzetben is. Gondoltam ez egy alap játék és majd én megtalálom a neten, de nem tudom eltalálni azt a kulcsszót, ami az ilyen jellegű játékokat takarná. Pl. próbáltam útvonal, path, labirintus szavakkal, de nem adta ki. Tudnátok segíteni, hogy hívják az ilyen játékokat? Elég egyszerűnek tűnik, biztos van millióféle ilyen.

2020. máj. 14. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Abból, ahogy leírtad sajnos nem tudni hogy mire gondolsz.

[link]


A Bioshock nevű játékban ez a hackelési mód. Ilyenre gondoltál?

2020. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert ha ilyenre gondoltál, androidos telefonra le lehet tölteni ilyen játékokat, például innen

[link]


Tehát oldalt is látszik hogy milyen ehhez hasonló játékok vannak, "Water Pipes", "Unblock The Ball - Roll & Drag Block Puzzle Games" "Unroll me" "Unroll me 2" stb.


Tehát a keresőszó az ilyen "pipes" mint csövek, és "tiles" mint csempék (amiket mozgatni meg ide oda pakolni kell) ahogy én láttam.

2020. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De ilyen játékokat találhatsz például itt is

[link]

2020. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a pipe jó keresőszó, amit még nem próbáltam. Most körbenéztem és ezek tényleg hasonlóak, de olyat nem találtam, ahol úgy jönnek a különféle elemek, mint a tetrisben - bár itt nem lehet őket elforgatni, hanem úgy kell letenni őket a 8x8-as mezőre, hogy a végén egybefüggő legyen a járat. (Olyasmiket találtam helyette, ahol már eleve kint van minden elem és azokat kell úgy rendezgetni, hogy innen oda vezessen.)
2020. máj. 16. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
küldj videót, vagy képmentést a játékról. nem vagyok teveklubbon..de kép v videó alapján könnyebb lenne segíteni is ..köszi
2020. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Két hétig látható: [link]
2020. máj. 17. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

ezek tényleg a pipe-os játékok:

[link]

2020. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez áll hozzá a legközelebb, nem? Mert véletlenszerűen jönnek a lehetőségek, amiket le kell raknod.

2020. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, bár jóval egyszerűbb és nem tudom kitalálni, hogy ha végigrakom az egészet, miért nem megy a víz végig.
2020. máj. 17. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Kattints bal oldalt a "Fill Pipes" feliratra ahhoz, hogy elindítsd a vizet.
2020. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!