Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 1 milyen...

Kovnorad kérdése:

Red Dead Redemption 1 milyen módon játszható PS4-en?

Figyelt kérdés
Úgy tudom több európai országban is működik a PS Now előfizetős szolgáltatás, amin keresztül játszható a játék PS4-en is, azonban ez drága hazánkban nem elérhető. Ha jól láttam PS Storeban is csak PS3-ra elérhető a játék. Esetleg lehet-e PS Now-al valamit trükközni, hogy előfizessek rá, vagy van-e valami más mód, hogy játszak a játékkal? (Természetesen azon kívül, hogy vegyek PS3-at/Xbox-ot, vagy esetleg játsszam pc-n) Köszönöm válaszaitokat! :)

2020. máj. 15. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
PS4-en az egyedüli lehetőséged a PS Now. Csak csinálnod kell egy profilt egy olyan régióban ahol elérhető ez a szolgáltatás. Arra azonban figyelj, hogy a magyar bankkártyádat nem fogja elfogadni. Ha pl. UK régióban regisztrálod a fiókot, akkor UK Amazon gift card-dal tudsz fizetni.
2020. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg arról nincs semmi infó, hogy terveznek-e a Rockstarnál remasterelni régebbi játékokat az új generációra? Szerintem sokan örülnének ilyesminek :)
2020. máj. 31. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyesmiről nem tudok.
2020. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!