Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Srácok, épp most fejeztem be...

Srácok, épp most fejeztem be a red dead redemption 2 végigjátszását és sajnálatomra az a b*zi Micah fejbelőtt... Viszont láttam olyan endinget is, ahol csak ott hagyta meghalni. Szóval a kérdésem az hogy ez mitől függ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hogy Johnnak segítesz vagy a pénz után mész, illetve hogy milyen magas a honor szinted.
2020. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem mert ugye mindenképp meg halsz a játékban. Ha elmész segíteni Johnnak akkor is az van hogy vagy lelő micah vagy otthagy. Vagy én tudom rosszul?
2020. máj. 16. 01:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ha visszamész ott is 2 ending van és ha segítesz akkor ott is 2 és összesen 4 ending van. Vagy rosszul tudom?
2020. máj. 16. 01:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod, a honor szinttől függ ahogy az első is írta, viszont a játék tényleges végére nincs befolyással ott csak 1 befejezés van.
2020. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem mindegy? A tuberkulózis amúgy is megölt volna.
2020. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én max honorral segítettem John nak a végén, és nem lőttek fejbe. Szépen nyugisan a hegyen a napfelkeltében egyszercsak már nem lélegzett tovább. aztán egy szarvast mutattak legelészni
2021. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!