Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 lassan tolt be a textura...

Gta 5 lassan tolt be a textura? Megoldas?

Figyelt kérdés
A jatek kb 60 fps el fut laggmentesen mindaddig amig fel nem gyorsulok autoval. A texturat keptelen betolteni olyan gyorsasaggal mint amilyen gyors az auto. Szoval nincs textura, nem lehet latni semmit. Segitseg?
2020. máj. 16. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány GB RAM-od van? A leírtak alapján 4 GB-ot tippelnék. Ezt a jelenséget RAM hiány okozza, a laptopomban 4 GB RAM-al volt nekem ilyen, adtam hozzá +4-et, és 8 GB-al már eltűnt ez a jelenség.
2020. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 gb van. De lehet vsalami beallitassal megoldani? Mert ahogy lattam videokban ez eros PC ken is elofordul
2020. máj. 16. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyenről nem tudok, akárhogy próbáltam.

Laptopod van?

4 GB RAM manapság elég kevés, de megnézheted, hogy tudsz-e bővíteni.

Jobbklikk a tálcára => Feladatkezelő => Felül "Teljesítmény" => Memória => és ott lent a "Használt bővítőhelyek" vagy foglalatok, ha 2/1 van akkor bővíthetsz még 4 giga rammal, nem drága, csak a laptop elveszti a garanciát, ha szétszereled. De az eredmény több szempontból is pozitív lesz, gyorsabb böngészés, játékok, és a GTA is jó lesz, ez garantált.

2020. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amugy jatszottam par eve gta 5 el ugyanezen a gepen es nem volt ilyen gond
2020. máj. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!